Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Online társkeresés 37 évesen?

Online társkeresés 37 évesen?

Figyelt kérdés
37 éves nő vagyok, igazából legbelül úgy érzem, hogy teljesen jól megvagyok egyedül is de néha meg pont az ellenkezőjét. Régen könnyebb volt, elmentem szórakozni ide-oda aztán ott lehetett ismerkedni, még ha nem is lett belőle semmi komoly is. De ma már inkább kerülöm ezeket a "bulis helyeket". Ezért gondoltam, hogy adni egy esélyt akár egy Tinder-nek... Végülis veszíteni valóm nincs, csak nem tudom, nem e a nálam jóval fiatalabb korosztály az aki ezeket használja, mert akkor nem lennék sokkal előrébb.

2021. nov. 4. 22:49
 1/7 anonim válasza:
Inkább az 50es kivénhedt szatírok és a 40es életképtelenek vannak többségben. Ne várj csodát és legyél nagyon óvatos!
2021. nov. 4. 22:58
 2/7 Noren1989 válasza:
Szerintem ezerszer jobban haladhatsz élőben. Ismerettségi köröd nincs?
2021. nov. 4. 23:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nagyrészt munka, D ott mindenkinek van valakije, vagy ha nincs, akkor szimplán nincs kölcsönös vonzalom. Ezen felül kb. Csak barátnőim vannak, és már kijöttem ebből a szórakozóhelyre járásból stb. Sokat is dolgozom, úgyhogy sokszor bele sem fér.
2021. nov. 4. 23:05
 4/7 anonim válasza:
használják 50 évesek is, de azért azzal számolj, hogy a fiatalok is rádfognak menni, és ha nem vagy teljesen életkor-náci, akkor olyanokat is fogsz látni akiket a korosztályodban így szökőévente egyszer :D Szóval mit akarsz, "ismerkedni", vagy párkapcsolatot? Nem fognak elítélni egyik miatt sem, csak ha már anonímok vagyunk legyünk őszinték. Ha párkapcsolatot, akkor ne a tinderen, mert férfiakból inkább a fiatalok használják, az idősebbek az online randiolalak, mint a randivonal meg ezek, esetleg a badoon kicsit több az idősebb. Ha meg ismerkedni, akkor nagyon jó helyen jársz ott, biztos lesznek igazán különleges arcok is, ha adsz nekik egy esélyt.
2021. nov. 4. 23:05
 5/7 anonim válasza:
Szabad tudni, merre laksz? :)
2021. nov. 5. 05:01
 6/7 anonim válasza:

Tinderen minden korosztály fent van. Minden korosztály okostelót használ már.

Hajrá! Csináld! Lehet összefutunk.

2021. nov. 5. 09:40
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom, a kedves hölgy hogyan gondolja az ismerkedést. Én váltottam vele pár levelet, ami kb. abból állt, hogy én kérdezgettem őt, én próbáltam témákat felhozni. Ezt rövid idő alatt meguntam, és véget vetettem az egésznek, szerintem a felnőtt embereknek sem idejük, sem energiájuk nincs arra, hogy másokat szórakoztassanak. Csak azt nem értem, hogy felnőtt emberek hogyan tudnak ennyire közönyösek/fogalmatlanok lenni, miért esik ilyen nehezükre a normális beszélgetés, és hogy ilyen mentalitással mire számítanak. Tényleg ennyi olyan ember van ezen a világon, akikkel így kell küszködni?
2021. nov. 20. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!