Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Bennem van a hiba vagy a...

Bennem van a hiba vagy a Tinder a rossz?

Figyelt kérdés
Többször előfordult már, hogy ráírtam valakire, elkezdtünk beszélgetni, tök jól ment minden, aztán egyik pillanatról a másikra nem válaszol a matchem. Nem vál szét meg semmi, csak mintha nem kapná meg az üzenetem. És azért fura, mert utána sem a távolság (km) nem változik, sem semmi. Tehát tényleg olyan mintha lefagyott volna a Tinder. Lehetséges, hogy folyamatosan nem kapják meg az üzenetem, vagy ez mi?

2021. nov. 8. 17:42
1 2
 1/17 anonim válasza:
Vagy csak jött valaki jobb és inkább vele beszélget, te meg el vagy felejtve. Ez nem feltétlenül a te hibád, a netes ismerkedésben sajnos ez benne van.
2021. nov. 8. 17:48
 2/17 anonim válasza:
Ghosting-nak hívják, itt tudsz olvasni róla: [link]
2021. nov. 8. 17:59
 3/17 Mathus válasza:
a kérdésre: ez a ghosting, és a lányok igen gyakran csinálják.
2021. nov. 8. 17:59
 4/17 A kérdező kommentje:
Persze, ez tök oké, volt is már ilyen. Csak nekem az a fura, hogy utána semmi nem történik a profiljával
2021. nov. 8. 18:02
 5/17 A kérdező kommentje:
Meg leginkább az a fura, hogy irogatunk, küldözgeti a sírva röhögős emojikat, meg kedveli az üzeneteimet és utána kérdezek valami tök normális nem sablon dolgot utána meg semmi. Eddig amikor ilyen volt utána legalább változott hogy milyen távol van tőlem, új képet töltött fel, megváltoztatta a leírását, vagy szétvált egyszerűen és akkor tudtam, hogy nem vagyok pálya. Így csak idegesít hogy lehet nem kapja meg az üzenetem
2021. nov. 8. 18:07
 6/17 anonim válasza:
Hú-Ha,,🤦‍♀️
2021. nov. 8. 18:17
 7/17 Mathus válasza:
#5: másutt nekem olyan volt, hogy rámírt reggel-délben-este, a másik felhívott hajnalban, olyan dolgokat mondtak el, amit én az országos cimborámnak sem. aztán se kép/se hang. ráírok, nem válaszol, belépek új userrel, rögtön jön az üzenet/fénykép/mindenszar. az emberek 80%-a ilyen.
2021. nov. 8. 18:18
 8/17 anonim válasza:
Töröld a Tindert! Alap dolgokkal nem vagy tisztában.
2021. nov. 8. 18:21
 9/17 anonim válasza:

Ne aggódj, megkapja az üzeneteidet, szimplán talált egy nálad szebbet/jobbat/izgalmasabbat.


Ezeken az oldalakon nincsenek szabályok, addig vagy izgalmas míg nem jön egy jobb nálad. Semmit se vegyél készpénznek. Nem érdekkel, fogadd el.

2021. nov. 8. 18:50
 10/17 anonim válasza:
Megkapja, csak magasból szarik rád mert talált jobbat. Tudod hány pasival küldözgetnek sírva röhögős szmájlikat? ne legyél naív. Minden ego puttony töltögető pcsa ezt csinálja. Tőled megkapta, most máson a sor. Ennyi.
2021. nov. 8. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!