Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen miért van annyi link...

Tinderen miért van annyi link nő? 32F

Figyelt kérdés
Kezdem unni.2 napja regeltem tinderre.17 nővel match-eltem, most 11 akivel beszélgetek.Személyes találkozásban benne vannak, de olyan kifogásokkal jönnek hogy covidos, nem ér rá, tegyük át hétfőre, vagy eltűnik stb.Vagy nincs önbizalmuk?

2021. nov. 5. 15:05
 1/6 anonim válasza:
Találtak jobbat. vagyis inkább olyat, aki első ránézésre jobb, mint te.
2021. nov. 5. 15:10
 2/6 anonim válasza:

"Tinderen miért van annyi link nő?"


Mert valójában férfiak, akik unatkoznak... :-)

2021. nov. 5. 15:46
 3/6 A kérdező kommentje:

2

Igazad van, ezt adom.Most éppen töröltem is magam onnan az szerintem botok voltak.Ez hihetetlen hogy ma is minden 4-5. jobbra húzásom match, és semmi válasz sosem. Itt valami bűzlik.

2021. nov. 5. 16:20
 4/6 anonim válasza:

Honnan irsz kérdező?

Én merek talalkozni is ha van kólcsönös szimpátia ...fiatalos 40 es Bp.

2021. nov. 5. 18:34
 5/6 anonim válasza:
Nyugi, máshol is kb. ilyenek. Egyébként a társkeresős profilok jó része amúgy is kamu, főleg azok, akik jól néznek ki (vagy legfeljebb egófényezés vagy numeraszerzés céljából vannak fenn).
2021. nov. 5. 20:07
 6/6 anonim válasza:
Nekem az tapasztalatom hogy a legtöbben csak saját egojuk fényezése miatt vannak fent. Nem keresenek senkit (még akkor is ha nincs párjuk). Élvezik azt a szitut hogy kellenek a pasinak. Csomó ilyen dumát hallottam már én is, hogy családi gondok, munka miatt stb stb.
2021. nov. 6. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!