Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan társkereső a Tindere...

Van olyan társkereső a Tinderen kívül, ahol távolságra lehet szűrni?

Figyelt kérdés
Nem összeköltözést, de tartós kapcsolatot keresek negyvenes nőként, Bp. 16. kerület közelében. Viszont nem tudom, hol lenne érdemes próbálkoznom. (FB társkerő pl. Bp. középpontját veszi alapul, nem a helyadatokat és folyamatosan Érdről meg Törökbálintról ajánlgat jelölteket, ami nekem rohadt messze van...)
2021. okt. 21. 15:44
 1/6 anonim válasza:
Badoo
2021. okt. 21. 16:07
 2/6 anonim válasza:

Hát ha fiatalabb lennél még örülnék is, hogy 16ba laksz.


Egyébként ezeket az oldalakat nem nagyon tudom ajánlani, mert ahol eljutottam személyes találkozóig (utálok irogatni, nem vagyok szerelmes 10 éves) ott akikkel sikerült, hát... Nagyrészt egyéjszakás és vagy tudatlan, műveletlen, illemtelen lányok, nőkkel sikerült találkozni.


Ui: 16ker a legkomolyabb 💪

2021. okt. 21. 16:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, a badoo hasznosnak tűnik az én szempontomból.
2021. okt. 21. 19:23
 4/6 anonim válasza:

Badoo -t nem javaslom. Az ottani színvonal...

Viszont van a Happn (remélem jól írtam), ott eleve olyanokat dob fel, akik a közeledben voltak akkoriban! Nagyon király, és sokkal jófejebb csajok vannak rajta. Nem az a tipikus foreWör alón.

2021. okt. 22. 00:22
 5/6 A kérdező kommentje:

Badoon tényleg elég fura emberek (is) vannak, de azért 100-ból egy normálisat ki lehet fogni. Már kialakult tartalmasabb beszélgetésem. Nekem nem a mennyiség a lényeg: csak egyvalakit keresek.

Ha ez a mostani nem alakul jól, megnézem a másikat is, köszi.

2021. okt. 23. 11:38
 6/6 Kazi László válasza:
21 vagyok ha gondolod írj😃
2021. okt. 28. 23:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!