Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne itt olyan lány, nő, aki...

Lenne itt olyan lány, nő, aki szívesen ismerkedne egy introvertált, de közvetlen, kedves, 31 éves férfival?

Figyelt kérdés
A korkülönbség nem feltétlen jelent akadályt, a belső összhang sokkal többet számít.

2021. nov. 6. 14:06
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:

Bar az lehet nem ennel a kérdésnél volt. A micimacko baratja bocsanat nem ennel a kerdesnel valaszolt. 😄


Csak tobb kerdesnel valaszoltam.

2021. nov. 6. 21:42
 32/36 anonim válasza:
Kérdezo szurkolok hogy találj társat. 🙂
2021. nov. 6. 21:43
 33/36 anonim válasza:
Ja de mégis introvertalt tarskereso. Akkor micimacko baratja ennél a kérdésnél van. Neki is szurkolok hogy talaljon beszélgető partnert. Fáradt vagyok bocsánat. 😄
2021. nov. 6. 21:46
 34/36 anonim válasza:

Na, ha ettől a trollkodástól nem ment el a kedve szegény kérdezőnek akkor semmitől... azért ne add fel. :)


(#14 is én voltam)

2021. nov. 6. 21:51
 35/36 anonim válasza:
Kérdező, én írtam az összes választ meg az üzeneteket is!
2021. nov. 6. 22:33
 36/36 anonim válasza:
35-ös ne trolkodj már az összes választ nem te írtad. Hagyd már békén a kérdezőt vagy randizz vele. Ő jó kategoriaba irta a kérdését, te csak trolkodsz es mas nevébe hazudsz. Ugy látom bejön neked akkor randizz vele.
2021. nov. 6. 23:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!