Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne itt olyan lány, nő, aki...

Lenne itt olyan lány, nő, aki szívesen ismerkedne egy introvertált, de közvetlen, kedves, 31 éves férfival?

Figyelt kérdés
A korkülönbség nem feltétlen jelent akadályt, a belső összhang sokkal többet számít.

2021. nov. 6. 14:06
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
Egyszerre introvertált és közvetlen is, az igen.
2021. nov. 6. 14:24
 2/36 anonim válasza:
Ja az kicsit fura
2021. nov. 6. 14:31
 3/36 A kérdező kommentje:

Már miért ne lehetne közvetlen az, aki introvertált? Személyesen egy idegennel nem vagyok közvetlen, de írásban az vagyok, és ha már jobban megismertem az illetőt, személyesen is közvetlen tudok lenni vele.

Kielégítő a válasz?!

2021. nov. 6. 14:42
 4/36 anonim válasza:
Igen, kielégültem.
2021. nov. 6. 15:43
 5/36 anonim válasza:

Aki introvertált azt jelenti, hogy az introvertáltaknak szüksége van én időre, egyedül töltött időre, amivel feltöltődik, ha nem tud akkor nem bizta hogy közvetlen azzal sem akit már ismer. Magyarán lehet egy introvertált közvetlen, ha megbízik a másik személyben, de csak akkor vagyunk közvetlenek ha már bízunk. Az extrovertált ismeretlennel is egyből közvetlen.


Én is introvertált vagyok szóval én értem amit ír. Ezért próbáltam neki fordítani, hogy segítsek neki, hátha így már érthetőbb lesz.

2021. nov. 6. 17:01
 6/36 anonim válasza:

Aki privátban írt nekem, nem vagyok szülésznő, sem nőgyógyász. :)


Ja és köszönöm szépen nem kérek a privát üzeneteiből.


5-ös vagyok.

2021. nov. 6. 17:12
 7/36 A kérdező kommentje:
5-6: Köszi. :) De a buta embereknek aztán magyarázhatsz.
2021. nov. 6. 17:16
 8/36 anonim válasza:
Ők a buta szerencsétlenek így van, csak te nyavalyogsz itt 31 évesen egy anonim fórumon név és minden nélkül, hogy ismerkedni szeretnél :D
2021. nov. 6. 17:23
 9/36 anonim válasza:
Ne legyél gonosz, 8. (Henrik), mindenkinek lehet rossz napja.
2021. nov. 6. 17:28
 10/36 anonim válasza:
Rossz helyre jöttél, itt csak kötekedést, rosszindulatot és irigységet fogsz kapni a sok frusztrált pöcstől, akiknek még nálad is szarabb életük van (máskülönben miért lógnak itt?). Egyébként a nők is sajnos telibe fognak szarni, kb. mindenki a népszerű, szórakoztató, izgalmas férfiakra vágyik.
2021. nov. 6. 17:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!