Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedni szeretnék, esetleg...

Ismerkedni szeretnék, esetleg lenne kedved hozzá? :) 20/F

Figyelt kérdés

Játékszabályok:


1.

Nagyon fontos, hogy LÁNYOKKAL szeretnék ismerkedni, szóval ha fiú vagy, akkor szerintem itt véget is ért számodra a kérdésem olvasása. :D


2.

A személyiségem alapján ISFJ típus vagyok, szóval ha te is egy visszafogott, introvertált személyiség vagy, akkor annak nagyon tudnék örülni. :)


3.

Korosztályban a 16 és 20 év közötti lányokra gondoltam.


4.

A Dunántúl nyugati felén élek, szóval ha te is itt élsz, akkor már egy lépéssel bentebb járunk, hiszen nem szeretnék az ország egy másik felén élő emberrel céltalanul beszélgetni. :D



Köszönöm, hogy elolvastad, ha esetleg felkeltettem az érdeklődésedet, akkor írj nyugodtan, akár privátban is, további szép napot/estét mindenkinek, attól függően, ki mikor talált ide. :D



2021. szept. 14. 19:54
 1/7 anonim válasza:
én is Dunántúl nyugati részén lakok :)))
2021. szept. 14. 21:33
 2/7 A kérdező kommentje:

#1


Írtam, azért remélem, fogsz is rá válaszolni valamikor. :D

2021. szept. 14. 22:36
 3/7 anonim válasza:
Igen
2021. szept. 17. 03:57
 4/7 A kérdező kommentje:

#3


Bővebben? :D

2021. szept. 17. 12:25
 5/7 anonim válasza:
mi az az ISFJ?
2021. szept. 17. 14:19
 6/7 A kérdező kommentje:

#5


Egy személyiségtípus. Nem mintha lényeges lenne, csak azért írtam le, mert én is introvertált vagyok, és velük sokkal jobban kijövök.

2021. szept. 17. 14:35
 7/7 anonim válasza:
Lol, ez az én kérdésem volt. 21/F
2022. márc. 15. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!