Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne itt olyan lány, nő, aki...

Lenne itt olyan lány, nő, aki szívesen ismerkedne egy introvertált, de közvetlen, kedves, 31 éves férfival?

Figyelt kérdés
A korkülönbség nem feltétlen jelent akadályt, a belső összhang sokkal többet számít.

2021. nov. 6. 14:06
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:

Az introvertáltság nem bizalom kérdése, ahogy itt valaki felettem írta. A közvetlenség pedig nem kaszálja el az introvertáltságot.

Az introvertált személy nem szótlan, nem feltétlenül csendes, nem bátortalan, nem alárendelt és nem depresszív... meg még ki tudja miket szoktak gondolni e jelző kapcsán.

Az introvertáltság azt jelenti, hogy az illető energiája elfogy olyan szituációkban, mint pl a számára érdektelen emberekkel történő bájcsevej, vagy feldolgozhatatlanul sok külső inger, mivel ők mindenre reagálni próbálnak valahogy, de ez a folytonos reagálás késztetés nagyon gyorsan lefárasztja őket, kivéve akkor, ha azok a dolgok, amiket a másik ember képvisel, tökéletesen ugyanazok, amikkel egyébként is foglalkozni akar egyedül. Ez utóbbi nem fárasztó, hanem felemelő és pihentető.

2021. nov. 6. 18:16
 12/36 anonim válasza:
igen :)
2021. nov. 6. 18:23
 13/36 anonim válasza:

11-es nem az introvertaltsagra irtam hanem arra, hogy alaptulajdonsaga egy intronak hogy csak akkor nyílik meg igazán ha bízik.


De amugy jol irtad a jellemzest az introvertaltakrol.

2021. nov. 6. 20:00
 14/36 anonim válasza:

#11-es elég jó jellemzést írtál.


Kérdező! Esetleg érdeklődési kört, hobbit írhatnál, hogy ne fárasszanak feleslegesen érdektelen témákkal. :)

2021. nov. 6. 21:11
 15/36 A kérdező kommentje:

14: Ha már ott tartanánk... Egyelőre senki nem írt még, a 12-es pedig természetesen nem jelentkezik a privát üzenetemre.


Egyébként nem feltétlen a közös témák meglétében hiszek.

2021. nov. 6. 21:14
 16/36 anonim válasza:
7-es nem magyaráztam nekik. Csak jeleztem a privat uzenonek, hogy nem vagyok kivancsi a bunkosagara.
2021. nov. 6. 21:17
 17/36 anonim válasza:

De egyebkent biztos lesz majd aki ír neked.


Csak vannak bunkok, trollok akik probaljak széttrolkodni a társkereső próbálkozasod. Ezert segítettem hogy vegyék a lapot hogy hagyjanak nyugodtan társat keresni és ne spamolják a tátskereső kérdésed.

2021. nov. 6. 21:19
 18/36 anonim válasza:
16-os, 17-es vagyok. :)
2021. nov. 6. 21:19
 19/36 anonim válasza:

12. vagyok. Mivel nem írtál nekem privátot, így nyilván nem is tudtam jelentkezni rá. :)

Persze privátot így is kaptam bőven. Imádom, hogy ezen az oldalon ha írsz egy ilyen kérdés alá, akkor kapsz egy tucat üzenetet, és egyik sem a kérdezőé. :D

2021. nov. 6. 21:21
 20/36 anonim válasza:
4-es, 6-os, 18-as vagyok. Bocsi, az előbb elírtam. Nem a 16-17-es voltam, hanem még a 10-es.
2021. nov. 6. 21:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!