Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 19 éves lány vagyok átlagos...

19 éves lány vagyok átlagos testmeretekkel Pl 160 cm 48 kilo ... Stb Hol van esélyem párt találni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 3. 15:35
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 Noren1989 válasza:

[link]


Valahol úgy érzem, hogy az első sorból nézzük ezt a műsort :D

Amúgy felmerült bárkiben, hogy esetleg (csak mondom) egy eléggé kitervelt, elborult elméjű trollal beszélgetünk itt?

2021. nov. 5. 14:06
 62/65 anonim válasza:
Nem troll
2021. nov. 9. 00:44
 63/65 anonim válasza:

A 28-as nagyobb trollnakb tünik! Már bocsánat a kifejezésért, de ha neked valaki elkuldi az egyik fb fiókját akkor az összeset miért kellene felkutatni +feltörni? Ezért kell ovakodni a "privát uzenetektől" Gyakori kérdések. hu nevű oldalon kedveseim! PLÁNE AKI OLYAN BUTA, HOGY IDEGEN HIRPORTALON MEGOSZTJA A MÁSIKKAL A SZEMÉLYES DOLGAIT

ITT A KÉRDEZŐ VALSZEG NEM TROLLKODNI SZERETETT VOLNA, CSAK MÁSOK BÁNTJÁK PL GERGŐ! A KÉRDEZŐ TUDJA MI AZ LMBTQ EGYÉBKÉNT

2021. nov. 9. 00:59
 64/65 anonim válasza:

Egyébként a kérdező másik gyakori kérdések fiókba jelentkezett át, tehát én és a prívátot mind letiltja, mert ezt az oldalt is okosan kell használni képzeld

Ha okos vagy

-senkivel nem beszélgetsz privatban

Nem adod meg az fb fiokjaimat

"egyébként több fiók pedagógia szakhoz kellett

-Email cím megadása kizarva, csak zaklatás származik abból is

2021. nov. 9. 01:06
 65/65 anonim válasza:
64# 😂
2021. nov. 9. 09:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!