Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 19 éves lány vagyok átlagos...

19 éves lány vagyok átlagos testmeretekkel Pl 160 cm 48 kilo ... Stb Hol van esélyem párt találni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 3. 15:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 A kérdező kommentje:
Meg csak a mondatokat se írtad mondatoknak, de biztos én vagyok 1bites
2021. nov. 5. 12:27
 42/65 A kérdező kommentje:
Meg egyébként jobb lenne betartani, hogy beteg vagyok értelmileg enyhén! Jó, hogy nem lehetek túl okos! De magától értetődő mi az oka, nem?
2021. nov. 5. 12:31
 43/65 anonim válasza:
Nem én voltam az, velem régebben beszéltél, de már akkor is szépen legyilkolásztad az agysejteimet.
2021. nov. 5. 12:49
 44/65 anonim válasza:

A 28-as, az a Gergő, az a Le tiltós, csak is az vagyok én.


Szeretnék tiszta vizet önteni a pohárba. Főleg hogy látom hogy érzelmeket sikerült kiváltanom. Aztán meg úgy sincs kivel beszélgetnem.


Munkavállalással úgy látom nem lenne problémád, a gyakorikérdéseken tett megnyilvánulásaid alapján. Lehetnél például nyelvtan tanár, matek tanár, informatikus, politikus (mert szépen füllentesz).


Le tiltottalak. Ez zaklatottságomat fejezi ki. Hogy ismételten csalódnom kellett. Elnézést hogy elkeseredésemben nem tudtam egybeírni ezt a szót.


Én nem támadtalak, nem tettem megjegyzést a helyesírásodra, pedig ezen a webhelyen (akkor nem oldal, mert úgy látom ez is zavar téged) tett megnyilvánulásaid alapján, én is támadhattam volna nyelvtan tudásodat.


Emlegeted vs emlegetted. Mind kettő helyes, mivel én jelen helyzetben gondolkoztam, nem múlt időben, de legyen neked igazad.

„hülye kommentelők”-re én utaltam, rögtön az elején. Te csak megismételted.


„Arról beszéltem, hogyha valaki ír egy komment szekcióba itt,akkor hiába tiltod, mégis tud írni”. -- Ezt szintén én írtam; pontosabban, azt hogy: Le tudod tiltani a privát üzenetet küldőket, de attól még hozzá tudnak szólni a feltett kérdésedhez.


Te erre hoztad valahogy szóba a biztonsági rendszert..

Ha te akkora nagy informatikus vagy, a feltett kérdéseidre válaszoló hozzászólások, és a biztonság hogyan függ össze?


Rengeteg facebook fiókod van, ez már eleve gyanús. Nem tudtam hogyan kell őket jelenteni, sajnos ;(


Nincs profilképed, egyik fiókodban sem. Kettőt láttam amin egy kinyomtatott arckép van papíron, és az van lefotózva. Megtudom érteni hogy miért van így, de ez akkor is gyanús.


Egyik fiókodban találtam rólad képet, egy aranyos lány van rajta. Feltéve ha te vagy az.


A további kellemetlenségeket elkerülve, szeretnék szívességet tenni mindenkinek. Így a kérdezőnek is, hogy a kérdező olyan barátokat, párt találjon magának, amilyet szeretne.


A kérdező, a feltett kérdése alapján itt nem társat keres! Azt kérdezi hogy hol van esélye párt találni! A megadott paraméterek alapján! Nem tudjuk, hogy kit keres!


Itt jön az én szívességem: a kérdező valószínűleg leszbikus, az egyik facebook fiókja alapján, mivel az a paraméter van az egyiken megadva, ami meg van adva. Feltéve ha övé a fiók. Ehhez, senkinek semmi köze, hogy milyen a beállítottsága. Ha közölni szeretné közli, ha nem, nem. Ezt csak azért említem, mert itt mindenki azt gondolja, hogy van egy lány, és akkor biztos pasit keres. Pedig, nem is ez szerepel a kérdésében.


Én barátkozás, ismerkedés céljából vagyok itt, de igaz, én is reménykedtem hogy heteroszexuálissal van dolgom.


A kérdező újabb "füllentésére" reagálva. Nem vesztünk össze. Lmbtq-s politikai irányultságú profil képei vannak. Én csak megjegyeztem hogy nekem ez nem szimpatikus. A kérdező sajnos azt sem tudja mit rakosgat ki profil képnek. Az Lmbtq-nak nem sok köze van a családhoz. A kérdező tévedésben van; Az Lmbtq nem egy homoszexuális ideológia.


LMBT = Leszbikusok, Melegek, Biszexuálisok, Transzneműek.

LMBTQ+ (vagy LMBTQ) kifejezést olyan emberek használják, akik az LMBT közösségre hivatkoznak. A 'Q' - Queer = furcsa, különös, szokatlan. Minden olyan emberre vonatkozhat, aki nem kizárólagosan heteroszexuális, azaz bármi módon kilóg a társadalom hagyományos sémáiból.


A kérdezőt intelligensnek találtam az ezen a webhelyen tett megnyilvánulásai alapján. Ez kezd kérdésessé válni számomra. Facebook fejlécén egy kerekes székes volt áthúzva. Ez normál embernek azt sugallja hogy problémája van a kerekesszékesekkel. Aki még egy egyszerű szimbólumot sem tud értelmezni, azt tényleg sajnálni tudom.


Eleve nem nagyon társalgott velem, pedig lettek volna mire válaszolni. De megértem mert a hozzászólók felzaklathatták. Aztán végre elkezdtünk társalogni. Erre ő az értelmesebbnek tűnő témákból, átváltott ilyenekre, hogy a gyakorikérdések biztonsága, aztán valamiért átváltott egyből hogy szeretem-e a monster energia italt, meg elkezdett írni erről a bye alexről, hogy mennyibe került a sapkája. ??? ...



Szeretném, ha a kérdező barátokra találna, korabeliekre, amilyet keres. Lmbtq-s emberekre, leszbikusokra. Akit érdekelnek ezek a témái, lépést tud tartani a témaváltogatásokkal, anélkül hogy az előzőt kibeszélhették volna.



Minden jót: A Le tiltós.

2021. nov. 5. 13:11
 45/65 A kérdező kommentje:
Első miért kéne a Facebook fiokjaimat jelenteni, mert több van? Második : Nem tudod, hogy miért van ennyi, akkor mi gyanús? Bolond! Nehogy jelentsd! Fontos információim vannak rajta! Meg párat már meg szerettem volna szüntetni! De nem sikerült! Meg egyébként én voltam hülye, hogy elkuldtem a Facebook fiókomat aki azokat a fb-eket is nézegeti amit nem küldtem és jelenthetne, mikor nekem fontosak
2021. nov. 5. 13:18
 46/65 A kérdező kommentje:
Te hülye nem látod, hogy az a kép egy tablokep g*ci? Az én vagyok elmebeteg! Meg ki engedte,
2021. nov. 5. 13:20
 47/65 Noren1989 válasza:

Amúgy te mindig ilyen ideggörcs vagy?


Értem én, hogy nem egyszerű az életed, de megoldja ezt az 55éves pasas? :D

2021. nov. 5. 13:20
 48/65 A kérdező kommentje:
hogy az összes fb fiókomat nézegesd, kutakodj! Fujj ez inkább gusztustalan viselkedésre vall
2021. nov. 5. 13:21
 49/65 A kérdező kommentje:
De miért oszt meg rólam egy elmebeteg ilyen személyes információkat? Mit képzel?
2021. nov. 5. 13:23
 50/65 anonim válasza:
Olvasd el a facebook felhasználási feltételeit!
2021. nov. 5. 13:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!