Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 19 éves lány vagyok átlagos...

19 éves lány vagyok átlagos testmeretekkel Pl 160 cm 48 kilo ... Stb Hol van esélyem párt találni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 3. 15:35
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:
"Le tiltottalak"? Magyar helyesírás?
2021. nov. 4. 17:19
 32/65 anonim válasza:

Hali, merre laksz?


19F, szingli

2021. nov. 4. 22:12
 33/65 Noren1989 válasza:
Pesti a Kérdező, szerintem.
2021. nov. 4. 22:20
 34/65 A kérdező kommentje:
Inárcsi vagyok
2021. nov. 4. 22:38
 35/65 A kérdező kommentje:

Hát aki letilttot az inkább azzal volt elfoglalva, hogy osszevesztunk, mert a homoszexualitás nem csak politikai ideológia

És ezzel ő nem értett egyet és csak hisztizett egyet Ilyen egy férfi, ezaz!

2021. nov. 4. 22:43
 36/65 anonim válasza:

Sok emberállat felszabadul ide GYK-ra ne foglalkozz velük.

Van itt egy csomó troll, elmebeteg meg szimplán hülye is.


Ez amúgy egy nagyon mainstream kérdés.

Röviden, a közegedben ahol vagy. Környék, baráti kör, barátok barátai, suli, ott osztály és/vagy évfolyamtársak vagy azok barátai.. Ha bulizósabb vagy akkor járd a szórakozóhelyeket.. nagyon sok opció van.


Vagy nagyon talán, bár nem vagyok a híve, esetleg még egy tindert is meglehet próbálni, ritka, de úgy hallottam ki lehet fogni néha-néha 100 évente egy normálisat.


Amúgy ahogy mindig végigolvastam a kommenteket, intelligensnek tűnsz ahogy lereagálod a negatív embereket. Sok idősebb (és) hülyébbel meg ne foglalkozz, vagy csak trollok vagy ténylegesen akkora a korkülönbség hogy teljesen máshogy látják a világot.


Ne stresszeld túl magad a témán, bőven van még időd megtalálni a társad, semmivel sem vagy elkésve. 21F (Na hát, én sem vagyok egy tibeti bölcs)

2021. nov. 5. 07:55
 37/65 anonim válasza:
36# Próbálj meg vele pár mondatot beszélni. Leszakad a plafon az ostobaságaitól, ráadásul bunkó is. Na, próbáld meg! Nem hazudok. :)
2021. nov. 5. 08:07
 38/65 A kérdező kommentje:

Nem vagyok bunkó csak azokkal akik megerdemlik!

Nem szoktam ostobaságokat beszélni

Nem nagyon beszélgethetünk veled

2021. nov. 5. 12:20
 39/65 A kérdező kommentje:

Szerintem te voltál az a Gergő! Igen szerintem inkább hazudsz, mint nem hazudsz és irtó butaságot magyaráztál a biztonsági rendszerről

"Azt se tudom ki a f@szom az a Bye Alex"

Ez biztos nem volt túl bunkó a szemedben fiam

Inkább beteg vagy,

2021. nov. 5. 12:22
 40/65 A kérdező kommentje:

Az butaság, hogy a mi hazánk mozgalom cigány programja erőltetett? Inkább te vagy furcsa

Én nem beszélgettem veled bunkón csak jó lenne a helyesírásra is figyelni

Meg egyébként nem te kezdtél bunkó mondon "visitozni" nekem privátban

2021. nov. 5. 12:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!