Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem találom a társam?

Miért nem találom a társam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem régebben volt egy barátságom ami kapcsolattá alakult de sajnos immár 1 éve véget ért igazából már megbántam mióta elkezdtem ismerkedni rájöttem inkább maradtam volna vele. Borzasztó azzal a tudattal mentem fel a társkersőkre hogy lesz ami lesz de hiába így is volt elég kiábrándító ember. Volt aki első beszélgetés után már találkozni akart, most őszintén hova siet? Legalább pár beszélgetés de egy? Szó nélkül eltűntek, nem gondolta komolyan kb 90%. Fogalmam sincs hogy fogom megtalálni mert lehetőségem sincs máshol csak a neten ismerkednem jelenleg. Sokan mondják hogy anonim próbáljam meg. Igen persze aztán a találkozón kiderül mégsem az az illető nem lehet tudni, én ilyennel nem szórakozom akit nem látok, írhat magáról akármit nem érdemes foglalkozni abból nem jönnék ki sosem jól. De a társkereső meg katasztrófa tehát nem tudom. Más hogy van ezzel? Ti hol találtátok meg a párotokat?
2021. okt. 31. 23:07
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

Férfi, vagy nő vagy?

Mellesleg az én szénám is rosszul megy.. 😅

2021. okt. 31. 23:23
 2/23 anonim válasza:

A társkereső mindig is egy nagy 0-a lesz.

Gyakorin is könnyebb társat találni mint tinderen meg társain. Tapasztalat.

Amúgy próbáld meg ismerőseid ismerősi körét megkeresni. A lényeg, hogy minél több emberhez tudj eljutni.

2021. okt. 31. 23:23
 3/23 A kérdező kommentje:
#1 20\N
2021. okt. 31. 23:27
 4/23 anonim válasza:

Mondjuk akkor nem értem, mi lehet az oka.

Persze biztosan veletek nőkkel is előfordulhat, de azért szerintem nálunk férfiaknál gyakoribb ez a szitu.

21 éves ff volnék amúgy, szóval korosztályon belüli.


Egyébként ha lenne kedved beszélgetni, akkor nyugodtan írhatsz.:)

2021. okt. 31. 23:34
 5/23 anonim válasza:

Nyomom én is a tindert, badoot, de semmi, gyk-ról legalább már volt randim, igaz nem végződött jól.


Lehet itt anonim ismerkedni, de nyílván tali előtt kell képcsere, egyéb elérhetőségek megadása, így semmivel sem lutribb, mint a társkeresők.


27/F

2021. nov. 1. 00:01
 6/23 anonim válasza:
Hát gondolom a nagy részük alkalmit keresett és amikor megértették, hogy te nagyon nem ezt akkor eltűntek. Amivel jobban is jártál valószínűleg.
2021. nov. 1. 00:02
 7/23 anonim válasza:
gyere hozzánk dumcsizni discordra és ne kattogj ezen a témán
2021. nov. 1. 00:04
 8/23 anonim válasza:

Nem egyszerű a helyzet az biztos.

2-es szerintem nagyon jókat ír. :) Mivel tinder, fb, badoo és társai már kifújtak így mostantól az ismerősök ismerőseit fogom megkörnyékezni. :D


Sőt, néha még itt GYK-n is lehet találni értelmes embereket, csak elég ritka.


Amúgy hova valósi vagy kérdező?

28F voltam baranyából

2021. nov. 1. 08:08
 9/23 anonim válasza:

Nyugi, én sem találom...

47F.

2021. nov. 1. 09:00
 10/23 anonim válasza:
Bírom az ilyen panaszkodókat, egy teljesen normális hangvételű privát üzenetre bezzeg totál büdös válaszolni természetesen.
2021. nov. 1. 10:16
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!