Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem találom a társam?

Miért nem találom a társam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem régebben volt egy barátságom ami kapcsolattá alakult de sajnos immár 1 éve véget ért igazából már megbántam mióta elkezdtem ismerkedni rájöttem inkább maradtam volna vele. Borzasztó azzal a tudattal mentem fel a társkersőkre hogy lesz ami lesz de hiába így is volt elég kiábrándító ember. Volt aki első beszélgetés után már találkozni akart, most őszintén hova siet? Legalább pár beszélgetés de egy? Szó nélkül eltűntek, nem gondolta komolyan kb 90%. Fogalmam sincs hogy fogom megtalálni mert lehetőségem sincs máshol csak a neten ismerkednem jelenleg. Sokan mondják hogy anonim próbáljam meg. Igen persze aztán a találkozón kiderül mégsem az az illető nem lehet tudni, én ilyennel nem szórakozom akit nem látok, írhat magáról akármit nem érdemes foglalkozni abból nem jönnék ki sosem jól. De a társkereső meg katasztrófa tehát nem tudom. Más hogy van ezzel? Ti hol találtátok meg a párotokat?
2021. okt. 31. 23:07
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Kérdező, ne légy buta. Én vagyok a 12 és 15. válaszoló. Se több, se kevesebb. Küldök neked képet, hogy pl. az utolsót sem én írtam, elvégre akkor azt írná nekem, hogy "A te válaszod:". De nem ezt írja, csak, hogy megnyugodj:

[link]

2021. nov. 1. 14:42
 22/23 anonim válasza:

Hiába magyarázod neki, ő eldöntötte hogy neki van igaza, aztán kész. :) Az üldözési mánia és a paranoia már csak ilyen... neked kérdező valami pszichés bajod is lehet, normál ember nem retteg így az anonim dolgoktól, minden kamuprofilnak gondolva. Ennyi erővel lehet, hogy te egy szőrös dagadt 50éves faszi vagy, aki ott ül a gép előtt egy trikóba meg fecskébe és a gyakorin élvezkedik.

Ugye érzed milyen baromság általánosítani?

2021. nov. 1. 14:54
 23/23 anonim válasza:
Hidd el férfiként sem jobb a helyzet ha kapcsolatot akarok, a lányok 90%a nem alkalmas rá (az a fontos nekik hogy hányan dugták meg). Társkeresőn meg senki sem akar komolyat bár mindenki azt mondja vagy pedig 0 érzelmi inteligenciával rendelkezik szóval nem egyszerű vagy becsatlakozol a tömegbe vagy próbálkozol és bízol benne hogy sikerrel jársz én az utóbbi mellett döntöttem
2021. nov. 3. 12:12
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!