Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem találom a társam?

Miért nem találom a társam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem régebben volt egy barátságom ami kapcsolattá alakult de sajnos immár 1 éve véget ért igazából már megbántam mióta elkezdtem ismerkedni rájöttem inkább maradtam volna vele. Borzasztó azzal a tudattal mentem fel a társkersőkre hogy lesz ami lesz de hiába így is volt elég kiábrándító ember. Volt aki első beszélgetés után már találkozni akart, most őszintén hova siet? Legalább pár beszélgetés de egy? Szó nélkül eltűntek, nem gondolta komolyan kb 90%. Fogalmam sincs hogy fogom megtalálni mert lehetőségem sincs máshol csak a neten ismerkednem jelenleg. Sokan mondják hogy anonim próbáljam meg. Igen persze aztán a találkozón kiderül mégsem az az illető nem lehet tudni, én ilyennel nem szórakozom akit nem látok, írhat magáról akármit nem érdemes foglalkozni abból nem jönnék ki sosem jól. De a társkereső meg katasztrófa tehát nem tudom. Más hogy van ezzel? Ti hol találtátok meg a párotokat?
2021. okt. 31. 23:07
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddigi válaszaitokat! Természetesen anonim nem fogok ismerkedni ahogyan a kérdésben is értem ha pár ember jobban elolvasta volna így nyilván azért.
2021. nov. 1. 10:41
 12/23 anonim válasza:

Hát most itt válaszolt. :) Én is írtam normálisan. Fel is fogtam a kérdést (bele is írtam), ennek ellenére megpróbáltam. S hogy miért?


" Sokan mondják hogy anonim próbáljam meg. Igen persze aztán a találkozón kiderül mégsem az az illető nem lehet tudni, én ilyennel nem szórakozom akit nem látok, írhat magáról akármit nem érdemes foglalkozni abból nem jönnék ki sosem jól. "


Mert ezt baromságnak tartom. Ennyi erővel társkeresőn sem érdemes, mert nem lehet tudni, hogy ő van-e a képen, vagy ezer éves-e a kép, vagy tényleg a saját nevét írta ki, vagy fantázia neve van, vagy a 16.-ik neve stb. stb. A GYIK - ha belegondolnának az emberek - nem sokban különbözik ismerkedést nézve pl. egy Tindertől. Max második levélváltásnál tudtok képet cserélni, bemutatkozni és hopp, kábé annyit tudtok egymásról mint egy társkeresőn. Mi ezen az anonim? Maximum az első levélig az. Pontosan ezért írtam, mert nem állna fenn az sem, hogy nem látja az illetőt aztán lehet bárki. Mivel én sem jönnék össze olyannak, aki nem tetszik természetes a minimum képcsere - ekkor meg már látnánk egymást, mint bárhol máshol a neten. Ha pedig okés a dolog átlehetne menni másik platformra folytatni az ismerkedést, hogyha az mindkettőnk számára megfelel. Nem úgy kell ezt elképzelni, hogy vakrandi meg hetekig egy account-al dumálsz nulla tudással a személyéről vagy arról, hogy hogy néz ki a másik. Na, de mindegy, megpróbáltam, többen megpróbáltuk, ha nem nem. Van még sok lány, a kérdezőnek pedig sok fiú, csak nem értem a dolgot. :)

2021. nov. 1. 11:19
 13/23 A kérdező kommentje:
Tehát akkor mégegyszer és utoljára leírom. Már nem azért de lehet látni ha kamu profilról ír vagy stb. Itt meg semmi aztán küldd képet magáról lehet nem fog tetszeni utána meg hogy küldöd el hogy mégsem. Meg első beszélgetés után kép az már korai, a kérdést egyébként hogy más hogy van ezzel a dologgal de nem pedig ismerkedni, akik amúgy is messze lennének meg idősebbek jóval. Ki miben bízok én ebben nem hogy anonim és most már a társkersőkben a való életben lévő ismerkedés amiből azt tudom mondani ott van szemtől szemben, de még úgyis kiderülhet milyen élete volt eddig akkor a neten honnan tudjam milyen lehet azt írja milyen bár az ilyenekből szokott az lenni hogy pont hogy az lesz amelyik magáról írja hogy mennyire jó személyiségű ha valakivel el kezdem beszélgetni ne magát dícsérje nyilván jó ha mondd egy két pozitívat de ne arról szóljon az egész levél hogy ő mennyire becsülendő és őt mennyire értékelni kell. Hanem inkább ismerkedésről tehát felőlem. Ezt nem lehet tudni hol találja meg az ember akár a bolt közepén is meg lehet de tényleg bárhol, a mai világba azért az intertnet ahol komoly kapcsolatot kialakítani nehéz.
2021. nov. 1. 11:41
 14/23 A kérdező kommentje:
És nyilván a van kedved az nem azt jelenti hogy kötelező mert akkor arról írni hogy szeretnélek jobban megismerni. Tehát mindegyis valakinek az írásából, a kifejezéseiből le lehet venni milyen az adott ember.
2021. nov. 1. 11:52
 15/23 anonim válasza:

Szerintem is bárhol jöhet, így anoním oldalon is, max kevesebb eséllyel, de jöhet.


" Itt meg semmi aztán küldd képet magáról lehet nem fog tetszeni utána meg hogy küldöd el hogy mégsem. "


Én már küldtem el így lányt. Meg kell fogalmazni normálisan. Egyik fél sem hal bele szerintem, ha nem tetszik a másiknak, mert... ilyen van, mindenkinek mindenki nem tetszik. Akinek van esze (és nem ultra önbizalomhiányos) az felfogja és tovább tud lépni. Élőben is meg kell mondani a másiknak valahogy, hogyha egy fiú oda megy eléd, hogy bocs, de nem. :) (ha nem jön be)


A kép miért korai? Elfogadom, hogy neked az, de társkeresőn is azonnal látod és az alapján (is) döntesz. Bár kinek mi, ha nem számít annyira a külső, akkor Neked lehet korai, nekem egyformán számít a külső és a belső, így mindkettőnek stimmelnie kell (legalábbis ez lenne a jó), ezért számomra fontos, hogy lássam és minél hamarabb kiderüljön, hogy szóba jöhet-e a dolog. És ha igen ha ez ok, akkor jönnek a további tényezők: kor, magasság, milyen messze van stb. Simán lehet, hogy ezen fog elbukni a dolog. Vagy simán lehet, hogy a későbbiek folyamán derül ki valami a személyiségéről, ami nem tetszik annyira és ezért bukik el a dolog (amit írtál is később). Ezek mind mind benne vannak mindkét fél felől.

2021. nov. 1. 11:52
 16/23 anonim válasza:

Kérdező!


Neked azért nincs párod, mert válogatós vagy, ráadásul gyártod is folyamatosan a kifogásokat. :D


Amilyen szimpatikus volt a leírásod, most olyan unszimpatikus lettél, nekem is válogatós lány nem is kéne...

2021. nov. 1. 13:07
 17/23 anonim válasza:
* ilyen
2021. nov. 1. 13:08
 18/23 A kérdező kommentje:
Látszik hogy ugyan az a valaki írta a kommenteket de mindegy, veled lehet a probléma mert nem fogtad fel hogy anonim nem ismerkedem nem tudom mi ebben a nagyon nehéz, mindenkinek nem felelhetünk meg ha neked ezek alapján már valakit lenézel gratulálni tudok. Lényegében a kommentek saját magadról szóltak ennyit erről.
2021. nov. 1. 13:41
 19/23 anonim válasza:

Hát ezt benézted kedves kérdező, nem ugyan az írta, de ringasd magad ebbe. :) Nyilván ha több ember is ugyanazon a véleményen van rólad az úgy kellemetlenebb.


Engem például abszolút nem zavar, hogy nem ismerkedsz online anonim oldalakon, ezzel magadtól veszed el a lehetőséget, az viszont annál inkább zavaróbb, hogy annak ellenére hogy saját magad szívatod, itt picsogsz, hogy nem találsz párt... hát mondjuk azért mert nem is akarod igazán, akkor meg nem kell itt picsogni. :D

2021. nov. 1. 14:06
 20/23 A kérdező kommentje:
Még mindig nem fogtad fel hogy nem ismerkedés céljából írtam ki a kérdést? Picsogsz te meg itt dumálsz a semmiért ugyan az az ember aki letagadja tudod ki veszi be. Te csak azért vagy itt hogy kötekedj a nagy semmiért.
2021. nov. 1. 14:16
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!