Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy legyen ismerkedjek fiukkal?

Hogy legyen ismerkedjek fiukkal?

Figyelt kérdés
Közel 16 éves vagyok, azt hittem hogy ha középsuliba jovok akkor majd lesznek barataim és egy baráti társaságból megismerkedek majd fiukkal. Hát kudarcot vallottam és eddig nem nagyon vannak barátaim, akik vannak velük nem vagyok olyan közeli kapcsolatban, hogy összefussunk. Már szeretnék ismerkedni és arra a "nagy dologra" is készen állok (szüzesség elvesztésre) mert félek, hogy sose kovetkezik be. Van pár fiu akik rám írnak, de őszintén, kicsit félek neten ismerkedni mégha a közelbe is laknak, és nem is mind az esetem, pedig nincsenek nagy elvárásaim. Eléggé zárkózott vagyok, és hatalmas dioptriás a szemem (több mint 11 dioptriás) lehet ezért nem tetszem nekik? Pedig csinosan öltözködök. Ti mit tanácsoltok?
2021. szept. 29. 23:46
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Szívesen beszélgetnék, de régi már a kérdés
2021. okt. 28. 23:13
 22/22 anonim válasza:
Fejlemények?
2021. okt. 28. 23:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!