Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy legyen ismerkedjek fiukkal?

Hogy legyen ismerkedjek fiukkal?

Figyelt kérdés
Közel 16 éves vagyok, azt hittem hogy ha középsuliba jovok akkor majd lesznek barataim és egy baráti társaságból megismerkedek majd fiukkal. Hát kudarcot vallottam és eddig nem nagyon vannak barátaim, akik vannak velük nem vagyok olyan közeli kapcsolatban, hogy összefussunk. Már szeretnék ismerkedni és arra a "nagy dologra" is készen állok (szüzesség elvesztésre) mert félek, hogy sose kovetkezik be. Van pár fiu akik rám írnak, de őszintén, kicsit félek neten ismerkedni mégha a közelbe is laknak, és nem is mind az esetem, pedig nincsenek nagy elvárásaim. Eléggé zárkózott vagyok, és hatalmas dioptriás a szemem (több mint 11 dioptriás) lehet ezért nem tetszem nekik? Pedig csinosan öltözködök. Ti mit tanácsoltok?
2021. szept. 29. 23:46
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

hát igen a szemüveg ahogy írtad is valószinüleg sokat ront a dolgokon, gondolom ilyen szemüveg melett le se tudod venni hogy csak olvasáshoz használd mert különben nem látsz

online tényleg nagy lutri az ismerkedés, alapbol nehéz a zárkozott embereknek az ismerkedés és akkor még ilyen is rátesz egy lapáttal :( de a szüzességed elvesztésére nyugodtan várj addig amig egy tényleg rendes sráccal nem találkozol mert különben nagyon rossz élmény lesz, sok srác ebben a korba egy cseppet se figyel a másikra csak nekik jo legyen és kész, szoval ezt véletlen se siettesd vagy dobd oda valakinek h megszabadul tőle minél elöbb jó? ha esetleg küldesz képet a szemüvegről megtudjuk mondani mennyire zavaró

2021. szept. 30. 00:16
 2/22 A kérdező kommentje:

#1 eléggé vastag a lencse, ha pl ráteszek egy szépítő efecktet akkor nem annyira látszik a lencse vastagsága, csak hogy nagyítja a szemem, ez szerinted tényleg ennyire számít az embereknél? Mert jgazából gondolom elsősorban a kisugárzás számít, de az se túl jó :(

Hogy érted azt hogy meg tudjátok mondani hogy mennyire zavaró?

2021. szept. 30. 00:20
 3/22 anonim válasza:

A szemüveg miatt nincs esélyed.

Kontaktlencse kellene

2021. szept. 30. 07:15
 4/22 anonim válasza:
Mármint majd találsz vkit így is, egyszer de tiniként a külső az minden
2021. szept. 30. 07:16
 5/22 anonim válasza:

Ha csak a szüzességed akarod elveszíteni akkor a külső számít.

Ha hosszútávon is gondolkodsz akkor ne add fel, legyél türelmes. Összefutsz majd azzal a fiúval, akivel működik a kémia.

2021. szept. 30. 07:34
 6/22 anonim válasza:
A mai tinik tényleg ennyire életképtelenek?
2021. szept. 30. 08:10
 7/22 anonim válasza:
Szerintem ne kapkodd el, sem az ismerkedést, sem a szüzességed elvesztését. Attól pedig ne félj, hogy sosem következik be, de szerintem ráérsz még. Nincs előírva, hogy tini korban, vagy mondjuk 20 éves korod előtt mindenképen el kell veszítened. S ha esetleg, netán mégsem következne be, inkább élj szűzen minthogy olyannak add oda magad, aki aztán eldob.
2021. szept. 30. 08:16
 8/22 anonim válasza:
Úristen mennyi idióta van itt. Miért számítana annyit a szemüveg? Tiniknél meg aztán főleg, mert a tini fiúk megb@sznak mindent a mi mozog kb. Sokkal többet számít az hogy pl ne kelljen nagyon kilépni a komfortzónájukból mert ugye nem nagyon tudják hogy kéne udvarolni valakinek. Ha akarsz valakit legyél nyitott felé és onnantól szinte biztosan nyert ügyed van.
2021. szept. 30. 08:55
 9/22 anonim válasza:

#8

Nekem a szemüveg és a fogszabályzó is olyan dolgok amik miatt jobban bejön egy lány, nem az hogy "mindent ami mozog", hanem vannak akiknek ez jön be.


Nekem szimplán kevésbé szimpatikus a kérdező. Ez a közel 16 ez ha jól értem azt takarná, hogy nincs 16 éves még, de már attól fél, hogy soha senki nem fogja elvenni a szüzességét. Az ilyen lányok nekem nem szimpatikusak. Valaki majd lehet meghúz, aztán ott hagy, mert tényleg annyira hajtasz a dologra. De ha 16 éves vagy akkor se vagy lemaradva. Ez a mai divat, hogy 12-14 éves korban el kell veszíteni az inkább szánalmas szerintem.

2021. szept. 30. 09:09
 10/22 anonim válasza:
De ha annyira el akarod veszíteni írj rám és kisegítelek szívesen :P
2021. szept. 30. 09:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!