Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy legyen ismerkedjek fiukkal?

Hogy legyen ismerkedjek fiukkal?

Figyelt kérdés
Közel 16 éves vagyok, azt hittem hogy ha középsuliba jovok akkor majd lesznek barataim és egy baráti társaságból megismerkedek majd fiukkal. Hát kudarcot vallottam és eddig nem nagyon vannak barátaim, akik vannak velük nem vagyok olyan közeli kapcsolatban, hogy összefussunk. Már szeretnék ismerkedni és arra a "nagy dologra" is készen állok (szüzesség elvesztésre) mert félek, hogy sose kovetkezik be. Van pár fiu akik rám írnak, de őszintén, kicsit félek neten ismerkedni mégha a közelbe is laknak, és nem is mind az esetem, pedig nincsenek nagy elvárásaim. Eléggé zárkózott vagyok, és hatalmas dioptriás a szemem (több mint 11 dioptriás) lehet ezért nem tetszem nekik? Pedig csinosan öltözködök. Ti mit tanácsoltok?
2021. szept. 29. 23:46
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Nem a kinézeteddel lesz itt a bja hanem a kisugárzásoddal, görcsös vagy és szorongsz a semmin és ezt észre lehet venni, lehet ezért taszítod az embereket. Lazulj el, add magad, legyél felszabadultabb, ne görcsölj ilyen ostobaságokon mint hogy hogy nézel ki, vagy hogy lesz-e valaha valakid, mert a görcsös kisugárzás nem vonzó. A szüzességed azért akard elveszíteni mert vágysz a szexre vagy egy bizonyos személyre és ne azért mert jajj mit gondolnak majd mások. Ha 30 évesen veszíted el akkor sem leszel kevesebb és másnak sem lesz semmi köze hozzá.
2021. szept. 30. 09:35
 12/22 anonim válasza:
Ha gondolod, írhatsz :)
2021. szept. 30. 15:47
 13/22 A kérdező kommentje:
#8 szerintem is így van sajnos, az hogy szemuveges vagyok szerintem mellékes, a kisugarzas lenne a lenyeg, bar a mai fiukat lehet az se erdekli annyira
2021. szept. 30. 22:21
 14/22 A kérdező kommentje:
#9 igen 2 hónapon belul 16 leszek, es tudom hogy milyenek a mai tinilanyok en csak nem akarok lemaradni, megertem ha nem vagyok szimpi, de nem kene egy gyk-ra feltett kerdesbol megitelni az embert
2021. szept. 30. 22:24
 15/22 anonim válasza:
Kérdező, ha "lemaradsz" tőlük ilyen téren azt kevésbé fogod később megbánni mintha inkább vársz egy jó párra és vele veszíted el amikor úgy alakul.
2021. szept. 30. 22:35
 16/22 Pawel166 válasza:

Ne foglalkozz vele.

A szüzesség elvesztésére akkor állsz készen ha van rá megfelelő ember akivel el akarod veszteni. Speciel nálunk 15 évesen csak 2-3 ember volt már nem szűz az osztályból szóval, nem maradtál le semmiről.

Nagyon sok időd van még, biztos hogy lesz olyan fiú, aki akar majd téged és te is akarod őt.

2021. okt. 1. 21:53
 17/22 Pawel166 válasza:
És hagyd abba ezt a mai lányok/mai fiúk szöveget. ez csak egy társadalomra kivetített kép, mert nem vagy megelégedve magaddal.
2021. okt. 1. 21:55
 18/22 anonim válasza:
Én szerintem a szemüveg szexi, nekem legalábbis tetszenek a szemüveges lányok.
2021. okt. 1. 22:00
 19/22 A kérdező kommentje:
#15 koszi :) de hidd el ilyen vastag lencsevel nem annyira az :(
2021. okt. 6. 18:13
 20/22 anonim válasza:
Muti magad a szemcsiddel egyutt, érdekelne az a kisugarzas
2021. okt. 6. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!