Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A leírtak alapján szerintetek...

A leírtak alapján szerintetek van esély rá, hogy nem csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel egy baráti társaságba járunk,nemrég szakított a barátnőjével és láthatólag szimpatizálunk egymással, mindig csípkelődik velem. Elmondása szerint félénk és gátlásos minden téren. Viszont velem valahogy megnyílik mikor beszélgetünk és lelkesen érdeklődik irántam személyesen. Olyan dolgokat is tud amiket csak hébe-hóba megemlítettem magamról. Egyik alkalommal hazakísért és a derekamra is rátette a kezét , de csók nem történt, bár lehet korai is lett volna. Nemrég ráírtam , hogy kicsit bátorítsam, alapvetően nem vagyok annak a híve, hogy a nő kezdeményezzen, de már szerettem volna vele nagyon beszélgetni. Azt viszont nem értem, hogy ő miért nem ír rám. Félénkebb fiúk, ha nektek ír egy lány akit feltehetően kedveltek, később nem írtok rá a lányra bátrabban? Vagy lehet csak barátilag érdeklődik irántam? meg is kérdezte tőlem, hogy van-e valakim és a nemleges válaszomra nagy meglepődés volt a válasza. Az egyik barátja oda is jött hozzám. hogy megkérdezze bejön-e nekem ez a bizonyos fiú és nagyban súgdolóznak a társaságomban. Nekem ezek mind furcsák, de nem értem miért nem lép. Mit tegyek vagy mit ne?XD

L/20



2021. aug. 23. 14:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Elég különleges környék lehet . :))

Tudom, nem is adom be a derekamat, amíg meg nem bizonyosodom arról, hogy teljes mértékben összepasszolunk az illetővel. Tanultam a múlt hibáiból. :)

2021. aug. 23. 16:16
 12/14 anonim válasza:
Gyms megye annyira nem különleges, esetleg annyi, hogy itt lakom, más érdekesség nincs. Vége a sziesztának, megyek vissza dolgozni, ha gondolod írj rám privátban és megbeszéljük mikor hívlak meg egy bögre kakaóra :)
2021. aug. 23. 16:23
 13/14 anonim válasza:

Ha megfogja a derakatad, akkor nem csak barátként akar közelíteni feléd.

Tudom, hogy itt a gyk-n már mindenkinek megvolt az óvónénije is, de az igazság az, hogy a többség 20 évesen még az első kapcsolatában jár.

Én sem akarta mindenképpen barátnőt, ezért 20 körül kezdtem "csajozni" és természetesen ugyanilyen béna voltam.

Az IQ nekem sosem volt félelmetes. Sőt! Az egyik legvonzóbb tulajdonság.

2021. aug. 23. 23:04
 14/14 anonim válasza:
Nem értem,hogy miért komplikálják túl ezt a dolgot az emberek.A puding próbája az evés.Ezért van az,hogy egyes nők inkább szenvednek egy rossz kapcsolatban vagy egyedül.
2021. aug. 26. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!