Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van rá esély hogy nem csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy nem csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel elég jóban vagyunk. Állandóan fogdossa a hajam, bokdos. Multheten megdicsert hogy csinos vagyok :)) érdeklődik ha látja rajtam hogy rossz kedvem van. Gyakran keresi az indokot, hogy beszélgetni kezdjünk. A tesója kb 3x láttam facen és pont mellettem volt és mutattam neki mire úgy tűnt mintha kicsit mérges lenne.

Van rá esély hogy esetleg többet akarhat vagy ez csak baratság és én képzelem túl mert túl akarom képzelni?

Illetve mit tanacsolnatok milyen jeleket küldjek neki?



2020. szept. 8. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó esély van rá, hogy ebből lehet valami, mivel ahogy olvastam, keresi a társaságod, és foglalkozik veled. (Én ennyi szövegből erre jöttem rá).

Folytasd vele az "ismerkedést", és engedd el magad, légy önmagad, sablon duma, de hallgass a szívedre. Ha szeret, és úgy érzi, mondani fogja jó esetben.

Sok sikert! :)

2020. szept. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pl. ha megfogod a kezét, az elég egyértelmű jel. És ne mutogass neki más srácokat "facen", mert az pont nem azt sugározza felé, hogy érdekel téged...
2020. szept. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is szimpi lehetsz neki. Ha tetszik érdeklödj iránta te is, hogy érezze nem fölösleges amit csinál
2020. szept. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!