Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A leírtak alapján szerintetek...

A leírtak alapján szerintetek van esély rá, hogy nem csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel egy baráti társaságba járunk,nemrég szakított a barátnőjével és láthatólag szimpatizálunk egymással, mindig csípkelődik velem. Elmondása szerint félénk és gátlásos minden téren. Viszont velem valahogy megnyílik mikor beszélgetünk és lelkesen érdeklődik irántam személyesen. Olyan dolgokat is tud amiket csak hébe-hóba megemlítettem magamról. Egyik alkalommal hazakísért és a derekamra is rátette a kezét , de csók nem történt, bár lehet korai is lett volna. Nemrég ráírtam , hogy kicsit bátorítsam, alapvetően nem vagyok annak a híve, hogy a nő kezdeményezzen, de már szerettem volna vele nagyon beszélgetni. Azt viszont nem értem, hogy ő miért nem ír rám. Félénkebb fiúk, ha nektek ír egy lány akit feltehetően kedveltek, később nem írtok rá a lányra bátrabban? Vagy lehet csak barátilag érdeklődik irántam? meg is kérdezte tőlem, hogy van-e valakim és a nemleges válaszomra nagy meglepődés volt a válasza. Az egyik barátja oda is jött hozzám. hogy megkérdezze bejön-e nekem ez a bizonyos fiú és nagyban súgdolóznak a társaságomban. Nekem ezek mind furcsák, de nem értem miért nem lép. Mit tegyek vagy mit ne?XD

L/20



2021. aug. 23. 14:42
1 2
 1/14 anonim válasza:
Hat ezek alapjan lehet tetszel neki. Nem mind1 mivel irtal ra, nem biztos h levagja h akarsz vmit.
2021. aug. 23. 14:54
 2/14 anonim válasza:
Ez fura,ha nekem tetszene lány és kezdeményezik én lépnék
2021. aug. 23. 15:08
 3/14 anonim válasza:
20 éves vagy, ebből úgy gondolom, hogy a srác vagy egyidős veled, vagy idősebb. Ha ebben az életkorban ilyen teszetosza akkor milyen lenne egy kapcsolatban, mennyire lenne határozott? Neked kéne irányítani, támogatni, bíztatni, lehet ha valami konfliktus lenne köztetek el is sírná magát. Nem bunkóságból írom, de ha nem képes elhívni randizni, kezdeményezni akkor hagyd a csudába.
2021. aug. 23. 15:40
 4/14 A kérdező kommentje:
A fiú nálam idősebb. Az a gond , hogy nem ez az egyetlen ilyen fiú, aki nem mer kezdeményezni. Egy csinosabb nőnek mondanám magamt és eddig egy férfi nem hívott el randira nyíltan, úgy, hogy adtam a jeleket és a fiúnak is tetszettem.
2021. aug. 23. 15:50
 5/14 A kérdező kommentje:
#2 Igen szerintem is. Amiket tapasztaltam, azok alapján azt mondanám, hogy kedvel.
2021. aug. 23. 15:52
 6/14 anonim válasza:
Ha a szépség mellé IQ is társul akkor tényleg hagyd a csudába, elviszlek én randizni 😃 #3
2021. aug. 23. 15:54
 7/14 A kérdező kommentje:
#3 Társul IQ is , ne aggódj! :) pont ezért magas a helyzet nekem, lehet ez félelmetes ? :D
2021. aug. 23. 16:01
 8/14 anonim válasza:
Őszintén? Nekem nem félelmetes, inkább kihívás lenne, bár ha az ilyen mimóza személyiségek jönnek be, akkor esélyem sincs 🙂 #3
2021. aug. 23. 16:04
 9/14 A kérdező kommentje:
#3 Neem, alapjáraton a férfias, határozott pasik jönnek be, csak az a baj, hogy eddig még nem jött velem szembe egy sem.
2021. aug. 23. 16:07
 10/14 anonim válasza:
Valószínűleg azért, mert nem azon a környéken mászkálsz amerre én :) na, de komolyra fordítva van egy bizonyos szint ami alá ne menj. Nem a külsőre gondolok, hisz mindenkinek más jön be. Hanem a belső tulajdonságok, mennyire passzolnál valakivel egy kapcsolatban. #3
2021. aug. 23. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!