Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudhatnám meg hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg hogy lenne e esély kapcsolatra vagy csak barátként tekint rám? Többi lent

Figyelt kérdés

Az osztály legszebb lánya (17/L)nemrég szakított a barátjával, szóval most elvileg szabad...nekem mindig is bejött, és szerintem ez kölcsönös (tavaly nyáron egy buli alkalmával azzal érezte jól magát hogy kigombolta az ingemet és elkezdte karmolni a hasam, eléggé bejött neki)...és hát persze azt hiszem hogy kezdek egyre többet érezni iránta...csak az a bökkenő hogy nem nagyon beszélünk egymással, se élőben se Facebookon...viszont egy a baráti társaságunk, együtt járunk bulizni, és akkor mindig nagyon jól elvagyunk...valahogy finoman meg kéne tudnom hogy ő hogy viszonyul hozzám, csak nem tudom hogyan...

17/F


2017. máj. 6. 23:49
 1/2 vesztor ***** válasza:
Barátom, saját ólból nem lövünk nyulat. ha meg most szakított a barátjával valószínűleg nem azonnal szeretne újat. Hívd el találkozni, lehetőleg személyesen kérdezz rá. Ott úgy is érzeni fogod, hogy mizu. Aztán ha úgy van hívd el randira, konkrétan mondd azt, hogy RANDI mert ha talira hívod azt gondolja, hogy csak spanolni akarsz vele.
2017. máj. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 vesztor ***** válasza:
18F
2017. máj. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!