Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit akarnak a fiatalabb fiúk...

Mit akarnak a fiatalabb fiúk az idősebb nőktől?

Figyelt kérdés

A szexen kívül? :)

Egyre több, késő harmincas, negyvenes barátnőm ismerkedik huszonéves fiúkkal, és azt állítják, hogy sok fiú komoly kapcsolatot akar, nem csak lazát.

Szerintem egy huszonéves fiú, hacsak nincs valami stikkje vagy nem nagyon csúnya, nem igazán "járna" egy negyvenes nővel, akármilyen jól is néz ki az a nő (mert hiába van karbantartva, csak látszik rajta a kor...)


Szerintetek ezek a nők áltatják magukat vagy egyre több a húszas fiú, aki tényleg ennyivel idősebb nővel akar járni?


2021. júl. 3. 12:25
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
Nekem valahogy mindig úgy alakult hogy idősebb volt a barátnőm. /partnerem.. Nekem tetszik, hogy erettebbek a velem egyidoseknel. Odaado és kellemes társaság. :) f
2021. júl. 3. 18:20
 22/29 anonim válasza:
Ugyan,ki tudja,hogy mi lesz 20 év múlva? Vagy 10, vagy 5? Senki. Körülöttem több tökéletes/nek látszó/ álompár vált el. És mind korban is hasonló volt :) Gondoljatok,hogy leélnek együtt 20 évet és csak a korkülönbség miatt,ami mindig fennállt,majd szétválnak útjaik. Idősebb /45/ nő vagyok,volt kapcsolatom fiatalabb sráccal /28/. Eleve megbeszéltünk mindent az elején. Titkos románc volt,és én nem vállaltam fel. Azt is tudtuk,hogy kit avat be a másik fél. Nem röhögtek rajtam,miért is? Nem használt ki,nem szedte el a pénzem,nem élte meg velem a perverz vágyait /ha volt/, sosem kerültem megalázó helyzetbe. Viszont tartós párkapcsolatba már nem mennék bele.
2021. júl. 3. 20:45
 23/29 anonim válasza:

Ugyan,ki tudja,hogy mi lesz 20 év múlva? Vagy 10, vagy 5? Senki. Körülöttem több tökéletes/nek látszó/ álompár vált el. És mind korban is hasonló volt :) Gondoljatok,hogy leélnek együtt 20 évet és csak a korkülönbség miatt,ami mindig fennállt,majd szétválnak útjaik. Idősebb /45/ nő vagyok,volt kapcsolatom fiatalabb sráccal /28/. Eleve megbeszéltünk mindent az elején. Titkos románc volt,és én nem vállaltam fel. Azt is tudtuk,hogy kit avat be a másik fél. Nem röhögtek rajtam,miért is? Nem használt ki,nem szedte el a pénzem,nem élte meg velem a perverz vágyait /ha volt/, sosem kerültem megalázó helyzetbe. Viszont tartós párkapcsolatba már nem mennék bele.


Azt mond meg nekem ,hogy tudnátok együtt maradni 17 év kor különbséggel hosszú távon?Bele gondoltál ,hogy amikor te 60 éves öreg asszony leszel addig ô még csak 43 éves fiatal lesz.Ez egy tipikus nôi tévhit ,hogy müködhet.40 évesen még jó a nô mert lehet dugni vele.Ne gondold ,hogy ha ez nem lenne akkor is kellenél neki.Nem a lelkedért szeret csak mondom.Amikor öreg leszel(60-as éveid) akkor már nem fogsz kelleni neki.Egy 40-es éveiben járó pasinak még mindig van szex igénye de egy 60-as vén asszonynak már nincs.Azt gondolod ,hogy cölibátust fog fogadni miattad?Az a legnagyobb baj , hogy nem gondolnak bele a párok ezekbe a dolgokba. A jelenben élnek.Azt látják ,hogy mindketten még milyen jó szexi fiatalosak.Majd akkor történik a baj amikor mint mondtam:40-es férfi és 60 éves öreg néni lesz a 20 éves srác és a 40 éves szexi nôbôl. Tudom , hogy nem a szex a világ de meg kell érteni ,hogy a férfi nem bírja ki nélküle.Fizikai kényszer ez.

2021. júl. 3. 21:32
 24/29 anonim válasza:
23-as,pontosan idéztél /minek?/,olvashattad az utólsó mondatomat is. Továbbra is az a vêleményem,h amennyiben egy huszonéves srác 20 éven keresztül vonzódik egy 20 évvel idősebb nőhöz nem egyik napról a másikra ébred rá,hogy amíg Ő fiatal,a nő már öreg... De kérdezem: más miatt nem válhat el egy pár?
2021. júl. 3. 22:08
 25/29 anonim válasza:
Az érett nők rendben vannak, önállóak anyagilag, és baromi szépek, tényleg, mint az érett mézédes gyümölcs. És rögtön lehet velük családot alapítani. Tényleg csak a borzasztó női öregedés a gond, a 23-as ezt jól leírta, bár erre van szemét megoldás.
2021. júl. 3. 22:29
 26/29 anonim válasza:
Akkor az okos huszonéves lássa jó előre azt,hogy mi lesz 20 év múlva és ennek tudatában törekedjen kapcsolatra a 40+-os nővel...
2021. júl. 3. 23:00
 27/29 anonim válasza:

Akkor az okos huszonéves lássa jó előre azt,hogy mi lesz 20 év múlva és ennek tudatában törekedjen kapcsolatra a 40+-os nővel


Ezen az öregedésen mit kell elôre látni.Ezek tények.Ez olyan mint hogy fel kel a nap mindig.Nem kell semmit gondolkodni.Röviden elmondom megint ,hogy felfogd: 20 éves férfi + 40 éves nô most jó minden.Majd 20 év múlva pedig:40 éves férfi + 60 éves néni lesz a párból. A pasi még dugna de a nôbôl egy öregasszony lett , ronda és már egyébként se akar szexelni mert öregasszony.A férfi szerintetek mit fog csinálni?A maradék 40 és 50 es éveiben cölibátust fog fogadni?Papnak készül vagy mi?Elmondom a nagy titkot:megcsalás és szakítás lesz a vége.

2021. júl. 3. 23:16
 28/29 anonim válasza:
Igaz amit az utolsó írt, de ez ugyanúgy igaz akkor is, ha a férfi az idősebb 20 évvel.
2021. júl. 4. 07:10
 29/29 anonim válasza:

27-es, akkor röviden elmondom én is,hogy felfogd. A 20 éves pasihoz képest a 40 éves nő most is öreg. Nem törvényszerű,hogy a 60 éves nő nem dugna,és egyáltalán nem törvényszerű,hogy öregasszony lesz.Ahogy az sem biztos,hogy a 40 éves pasinak majd lesz lehetősége 20 éves csajokkal ismerkedni.

Van két 40-50 év közötti nőismerősöm akik hosszú házasságból léptek ki jóval fiatalabb férfi miatt. Kb 5 éve van együtt mindkét pár.És boldogok együtt. Csak kérdezem, mi lett volna a sorsa a nőknek ha benne maradnak a régen rossz házasságban? Igy ha adódik 5-10-15-20 év boldogság már megérte. Vagy maradtak volna abban a házasságban még 20 évig amiben most boldogtalanok? Hozzáteszem,hogy én se biztos,hogy bele mernék vágni ilyen helyzetbe, de azt látom,hogy aki meglépte az jól tette.

2021. júl. 4. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!