Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit akarnak a fiatalabb fiúk...

Mit akarnak a fiatalabb fiúk az idősebb nőktől?

Figyelt kérdés

A szexen kívül? :)

Egyre több, késő harmincas, negyvenes barátnőm ismerkedik huszonéves fiúkkal, és azt állítják, hogy sok fiú komoly kapcsolatot akar, nem csak lazát.

Szerintem egy huszonéves fiú, hacsak nincs valami stikkje vagy nem nagyon csúnya, nem igazán "járna" egy negyvenes nővel, akármilyen jól is néz ki az a nő (mert hiába van karbantartva, csak látszik rajta a kor...)


Szerintetek ezek a nők áltatják magukat vagy egyre több a húszas fiú, aki tényleg ennyivel idősebb nővel akar járni?


2021. júl. 3. 12:25
1 2 3
 1/29 anonim válasza:

Ideális nővel simán el tudnék képzelni komolyat. Szóval szerintem lehet komoly. Főleg, talán mert a fiatalokkal sok gondjuk akadt, ami nem feltétlen az ő jellemük hiányosságaiból fakadt.

21F

2021. júl. 3. 12:34
 2/29 anonim válasza:

Nekem is egy 24 éves pasi a nagy ő-m. Imádom, hogy néha olyan éretlen még, néha meg olyan komoly. Vagy nem tudom, hogy fogalmazzam meg ezt 😃

(35/nő és nem kérek privit) 😉

2021. júl. 3. 12:38
 3/29 anonim válasza:
Csak egy puszit.
2021. júl. 3. 12:42
 4/29 anonim válasza:

Én egy 30közeli nőtől esetleg csak azt szeretnék. Reálisan látom a dolgokat. Még lehet 5 év múlva sem szeretnék gyereket, egy idősebb nőnél ha még nincs gyereke nyílván nem opció.

17 évesen ismerkedtem 20-23 éves lányokkal is, de ott akkor komolyabb volt a célom, meg akkor kissé másképp alakítom az életem és mikor szóba jön a gyerek téma, akkor mehetett volna a dolog.

Engem inkább a komoly kapcsolatok érdekelnek. Vonzanak az idősebb nők, de így csak pár évvel idősebbek kerülhetnek szóba a fentebb említett dolgok miatt.

Az idősebb nőkben meg az vonz, hogy jobb társaság. A korosztályom és a fiatalabbak legtöbbje el van szálva magától. A 14 évesek kb 90%-a gondolja magát érettebbnek a koránál, de ez nyílván lehetetlen is. 16-17 évesek nekem nem jelentenek sokat. Tényleg kevés köztük a valóban értelmes, aki reálisan látja a dolgokat. 18-20as korosztályban már akad pár értelmes. De nyílván a hely és a kölcsönös szimpátia az korlátozott. Az idősebb nőkkel egyszerűbb. Tapasztaltabbak, tudják milyen az élet, sokkal reálisabb a szemléletük. Meg kedvesebbek is szerintem. Jó nyílván nem lehet általánosítani, de ez a nagy általánosság,

de kivételek mindíg vannak.

Soha nem volt "olyan" kapcsolatom idősebb nővel. De beszélgetni is élvezetesebb velük. Meg van az az élvezet, hogy nővel beszélek valamint értelmesen lehet beszélgetni. Meg egy nő tudja mit akar. Domináns pasi vagyok, bár inkább az ágyban. De az már az idegeimre megy, mikor kérdezem egy lánytól, hogy "mit csináljunk/éhes vagy/szomjas vagy/menjünk sétálni/nézzünk filmet/mihez lenne kedved??" Vagy tényleg bármi és bevágja, hogy "nem tudoooom". Egy nőnél ilyen nincs. Kérdezek, válaszol. Nem hisztizik, baja van mondja.

Tényleg vonzóbbak az ilyenek számomra. De ritka az ilyen lány 20 környékén.

2021. júl. 3. 12:45
 5/29 A kérdező kommentje:

Én az idősebb nő helyében félnék attól, hogy nevetségessé válok, hogy a fiú kiröhög a barátaival a hátam mögött, aztán mikor megunta, lelép egy feszes húszassal.

De lehet, hogy túlgondolom.

2021. júl. 3. 13:00
 6/29 anonim válasza:
Pézt
2021. júl. 3. 13:01
 7/29 anonim válasza:

Akik itt hulyeskednek hogy komolyat akarnak, akkor mit szolnak majd amikor ok lesznek 40 evesek es egy 60 - 70 eves, fogatlan, plotyi, szottyadtba kell nyomni a turorudit?


Nem ertem minek kell hauzdni jobbra balra, de ti tudjatok.

2021. júl. 3. 13:04
 8/29 anonim válasza:

A barátoknak, családnak: kedves, aranyos, megbízható fiút.

A valóságban: fiatal kúrógépet, aki nem akar kölköt és tovább bírja 20 percnél.

2021. júl. 3. 13:08
 9/29 anonim válasza:

Akik itt hulyeskednek hogy komolyat akarnak, akkor mit szolnak majd amikor ok lesznek 40 evesek es egy 60 - 70 eves, fogatlan, plotyi, szottyadtba kell nyomni a turorudit?


Igen. Én sem értem az ilyeneket.Most jó minden de mi lesz késôbb.20 éves srác és 40 éves nô még jó mert mindkettô jól néz ki. Viszont 20 év múlva a nô 60 éves öregasszony lesz , a férfi még mindig csak 40 éves jó formában lévô pasi marad. Ha nincs igénye a pasinak a szexre akkor nyugodtan lehet de kizárt egyébként , hogy együtt maradjanak.

2021. júl. 3. 13:26
 10/29 anonim válasza:
Maj eldobják ha vén lesz és lesz fiatal hejette, mert akko megváltozik , hogy már a fiatal kell!
2021. júl. 3. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!