Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit akarnak a fiatalabb fiúk...

Mit akarnak a fiatalabb fiúk az idősebb nőktől?

Figyelt kérdés

A szexen kívül? :)

Egyre több, késő harmincas, negyvenes barátnőm ismerkedik huszonéves fiúkkal, és azt állítják, hogy sok fiú komoly kapcsolatot akar, nem csak lazát.

Szerintem egy huszonéves fiú, hacsak nincs valami stikkje vagy nem nagyon csúnya, nem igazán "járna" egy negyvenes nővel, akármilyen jól is néz ki az a nő (mert hiába van karbantartva, csak látszik rajta a kor...)


Szerintetek ezek a nők áltatják magukat vagy egyre több a húszas fiú, aki tényleg ennyivel idősebb nővel akar járni?


2021. júl. 3. 12:25
1 2 3
 11/29 anonim válasza:

"Én az idősebb nő helyében félnék attól, hogy nevetségessé válok, hogy a fiú kiröhög a barátaival a hátam mögött, aztán mikor megunta, lelép egy feszes húszassal."

Egyes vagyok. Ez elég durván hangzik amit leírtál. Ilyen viselkedést láttál tőlük ezelőtt? Mintha nem lennél megelégedve magaddal, ha ilyenek jutnak eszedbe. Mintha a feszes húszas minden szempontból jobb lenne.

2021. júl. 3. 13:32
 12/29 anonim válasza:
Jibb
2021. júl. 3. 13:33
 13/29 anonim válasza:
Jobb
2021. júl. 3. 13:33
 14/29 anonim válasza:
én csak szexet akarok tőlük
2021. júl. 3. 13:54
 15/29 anonim válasza:
Attól függ. Egy 25 éves már nem mondható fiúnak a mai világban, hanem inkább férfinak. Normál esetben van rendes munkája, el tudja magát tartani, a barátnőjét is, van lakása is. Egy 20 éves még fiú. Egy 25 éves pasi simán találhat magának 35 éves nőt is, ha akar, meg 17 évest is, ha azt akarja. Pont az a kor, amikor kb mindent megtehetsz. Tudom, mert 26 vagyok és tapasztalom, és nekem is jobban tetszenek az idősebb, érettebb 30-as nők. Nem hisztis tini p*csék.
2021. júl. 3. 14:02
 16/29 anonim válasza:

Mit akarnak?

Mondjuk valami korrekt gondolkodásmódot, hozzáállást, realitást, elfogadást.



Ha megvan a közös nevező, akkor b*szottul nem a koron fog múlni, tapasztalatból mondom.

2021. júl. 3. 14:06
 17/29 anonim válasza:

Én az idősebb nő helyében félnék attól, hogy nevetségessé válok, hogy a fiú kiröhög a barátaival a hátam mögött, aztán mikor megunta, lelép egy feszes húszassal.


De lehet, hogy túlgondolom.


Jaj kérdezô. Miért nem akarod bevallani , hogy fiatalabb fiút akarsz befogni. Nem Kell minket félrevezetni.

2021. júl. 3. 14:22
 18/29 anonim válasza:

Nekem azt mondta a srác, hogy egészen más velem a beszélgetés, mint a korabeliekkel, kiegyensúlyozott, megnyugtató, de emellett látja bennem a nőt, szexinek tart.


Nekem akkor ő nem volt opció, de megértettem, miért keres sok fiatalabb férfi idősebb nőt.


40/N

2021. júl. 3. 16:20
 19/29 anonim válasza:
Autót , Lakást
2021. júl. 3. 16:22
 20/29 anonim válasza:

A korábban csinos nők mind megőrülnek, amikor elkezdenek ráncosodni, öregedni és leépülni. Már messze nem kapják meg ugyanazt a figyelmet, mint fiatal korukban, ezért elkezdenek ezerrel kapirgálni a fiatal husiért, hogy simogassa kicsit fakuló egójukat. "Szexi vagy, csodás vagy, jobb vagy mint a korosztályom" mondják a srácok, mert bármit mondanának, csak találjanak egy nedves lukat.

A szokásos.

2021. júl. 3. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!