Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fb társkereső ennyire gagyi...

Fb társkereső ennyire gagyi lenne?

Figyelt kérdés
Többszörösen újra regisztráltam már magam mert az ég világon senki nem ment rá hogy beszivezzen! Vagyis hogy kiirja a tetszel nekik ben a számot hogy valaki rád szavazott!! Nem modanak csúnyának! Ki hiszi ezt el hogy tobb ezer emberbol aki fentvan nem tud egy sem szavazni?? Ekkora sz*r az egesz vwgy valami hiba van?

2021. jún. 27. 20:11
1 2
 11/18 anonim válasza:
Én nő vagyok eleinte kaptam 30at mostanában naponta 5öt. De hiába egyikkel sem lehet értelmesen beszélgetni. Rám ír, hogy van e kedvem ismerkedni utána meg csak annyit ír, hogy értem ha kérdezek tőle valamit akkor meg 2 szóval válaszol és elég unalmas. Azt is kiirtam, hogy alkalmi és laza kapcsolat nem érdekel. De nem tartják tiszteletben és volt aki leírta mit csinálna velem az ágyban az ilyeneket egyből tiltom is. Valószínűleg rossz városban élek.
2021. jún. 27. 22:25
 12/18 anonim válasza:

Milyen képet tettél ki? Milyen a bemutatkozásod?


Akiket alapból balra húzok:


-igénytelen kép(pl homályos) /csak tájkép

- ha rosszul öltözött a képeken

- mogorva kép

- kép egy hallal/macskával stb

- félmeztelen, gyúrós kép

- ha az alanyról süt a butaság

- igénytelenül megírt bemutatkozás, helyesírási hibákkal

- ha bekezdéseken keresztül azt sorolja, ki kimélje és húzza balra

- ha nem ír semmit magáról és 1 db képe van, 0 adat


Ezek mérlegelés nélkül mennek balra.

2021. jún. 27. 22:48
 13/18 anonim válasza:

Oh 12-es :00

Akkor ha tele rakom snapchates képekkel az még belefér? ;)))

2021. jún. 27. 22:49
 14/18 A kérdező kommentje:

12/13

Semmilyen bemutatkozásom nincs kiirva! Nem az alapján fognak velem ismerkedni, hanem ha rairok es melto visszairni!!

Nem halas meg kutyas


Studioban keszult az egyik a masik pedig egy nyári kep ujjatlan poloban. Illetve egy falnál állós.

2021. jún. 27. 22:53
 15/18 anonim válasza:
Nálam pl simán mennél balra, ha nincs kiírva semmi :D az mindig olyan gyanús nekem.
2021. jún. 27. 22:59
 16/18 anonim válasza:

Én csak azokat a lányokat nézem meg, akik írnak ki szöveget mert ők legalább komolyabban gondolják egy kicsit. Lehet akármilyen cica baba, de esélytelen. :3

Így se válaszol mindegyik, főleg aki még a bemutatkozóra se szán időt.

2021. jún. 28. 07:36
 17/18 anonim válasza:

Szerintem kisugárzás és hozzáállás kérdése.

Az egyik haverom, aki a lányok szerint jól néz ki alig volt matche tinderen ...

Nekem tök átlagos külsővel, egy bamba képpel, beteg vagyok mint Joker és vicces macskás képpel elég sok lett.

Amúgy a bemutatkozás nagyon is sokat számít ... a lányok szeretik ezeket olvasgatni.

Nekem egy nagyon vicces általam írt versbe foglalva volt megfogalmazva.

Így kb egy hét alatt lett 80+ matchem.

Fb datinget is használtam pár napig, ott is hasonlóval buffoltam a profilomat és lett bőven like. Jelenleg is egy ott megismert lánnyal randizgatok.


Szerintem ne hibáztasd a női nemet, tegyél érte te is, hogy sikerüljön.

Hajrá! 🙂

2021. jún. 28. 22:52
 18/18 anonim válasza:
Kalap sz*rt sem ér..
2021. júl. 1. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!