Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fb társkereső ennyire gagyi...

Fb társkereső ennyire gagyi lenne?

Figyelt kérdés
Többszörösen újra regisztráltam már magam mert az ég világon senki nem ment rá hogy beszivezzen! Vagyis hogy kiirja a tetszel nekik ben a számot hogy valaki rád szavazott!! Nem modanak csúnyának! Ki hiszi ezt el hogy tobb ezer emberbol aki fentvan nem tud egy sem szavazni?? Ekkora sz*r az egesz vwgy valami hiba van?

2021. jún. 27. 20:11
1 2
 1/18 anonim válasza:
Ferfi vagy no vagy? Én nő, és csomó jön minden nap.
2021. jún. 27. 20:33
 2/18 anonim válasza:
Próbálj meg te kezdeményezni/szívezgetni hátha úgy többen észrevesznek és lesznek egyezéseid. Nem mindenki nézegeti végig kik vannak fent. Én használom már egy ideje de szerintem nem olyan jó a felhozatal. Sokan inkább csak laza kapcsolatot vagy alkalmit akarnak.
2021. jún. 27. 20:35
 3/18 A kérdező kommentje:
26/F
2021. jún. 27. 20:55
 4/18 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy szerintem velem meg senki semmit. Hiszen egyik alkalommal sem jott soha valasz ha irtam is meg ugye ami a kerdesemben is szerepel hogy lajkok sem soha! Kicsit sz. Rul erzem magam emiatt hogy ennyire figyelmen kivul hagyom a lanyokat? Pedig a leg előnyös kepeimet raktam fel.. Vwgy csak tovabb nyomnak egy X el es ennyi
2021. jún. 27. 20:58
 5/18 anonim válasza:
Azonos korosztályú srácként ugyanezt tapasztalom. Felesleges emiatt rosszul érezned magad.
2021. jún. 27. 21:11
 6/18 anonim válasza:
Sajna az, gagyi, többektől hallottam.
2021. jún. 27. 21:53
 7/18 A kérdező kommentje:
Persze hogy a lanyoknak megy napi 5000 szavazat és nem győznek koztuk valogatni. De ezt nehez elhinni hogy ennyire alacsony legyen a szinvonal hogy a kb 6 alkalombol egyszer sem szavaz rad senki! Ezek szerint nem igaz mikor azt mondjak hogy mindenkinek megvan a párja!! Akkor látnék benne igazságot ha legalabb 2-3 naponta felbukkana a tetszel nekikben
2021. jún. 27. 22:03
 8/18 anonim válasza:

Ilyenek a társkeresők. Hiába van ezer meg ezer társkereső. Minden lány ismerősömet naponta legalább 20 an bejelölik facebookon és ebből 15 rá is ír. Így, hogy nincs társkeresőjük. Amelyik "szép" lány regisztrál mondjuk a tinderre az rögtön 99+ liket kap. Ha sikerül valakivel összejönni az csak igen vagy nem válaszokat fog adni. Ha pedig olyat kérdezel vagy mondasz amire 1 szónál több a válasz, akkor törlik a beszélgetést. Csak szórakozni járnak fel meg dugni. De dugó partnert találnak nálad jobbat is egy csomót. Ez nem azt jelenti, hogy csúnya vagy, csak azt, hogy van sok jobb.

Gyakoriról már 2 barátnőm is lett, mert akivel leállok beszélgetni az konkrétan belém szeret, és nem is nézek ki rosszul. A lényeg, hogy aki tényleg kapcsolatot akar az tesz is érte. (a lányra értem). Ha neked nem írnak, akkor valószínűleg csak szórakozás miatt mennek fel az oldalra és eszükbe sincs komolyabban beszélgetni.

2021. jún. 27. 22:09
 9/18 A kérdező kommentje:

"Ha pedig olyat kérdezel vagy mondasz amire 1 szónál több a válasz, akkor törlik a beszélgetést"


Vagy vissza sem ir rá!! Ha meg lecseszed neki al feljebb! Annyira szánalmasak!!

2021. jún. 27. 22:13
 10/18 anonim válasza:

Hát igen :3

Ezért kell élőben ismerkedni.

Néha mindig felregisztrálok egy ilyenre, de mindig csalódok.

Szerencsére akkor hoz össze a sors egy lánnyal a valóságban amikor elkezdek társkeresőzni.

2021. jún. 27. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!