Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok szeret közületek...

Lányok szeret közületek valaki buszon,villamoson,vonaton,taxiban ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szoktatok arra gondolni hogy bárcsak odaülne mellétek egy fiú és beszélgetni akarna veletek?

2021. márc. 17. 01:41
1 2
 11/17 anonim válasza:
taxiban?? wtf?? mármint a taxisofőrrel?
2021. márc. 17. 22:25
 12/17 A kérdező kommentje:
11 a taxisofőrök szoktak beszélgetni az utassal.
2021. márc. 18. 22:04
 13/17 anonim válasza:
pfujj!! tudom. elmesélte 16 éves kislány, hogy szállt rá és mit várt a fuvarért cserébe. beteg állat mind!
2021. márc. 18. 22:10
 14/17 A kérdező kommentje:
13 azért nem mind beteg,sok normális is van a taxisok között.Sőt,a múltkor női taxisofőrt is láttam:)
2021. márc. 18. 22:14
 15/17 anonim válasza:
már boldog-boldogtalan csinálja, mert van gps, nem kell hozzá semmi, akárcsak futár mindenki, fogalmatlanok, jókat szoktam röhögni rajtuk, azt sem tudják merre vannak arccal, csak nyomkodják a telójuk, hogy az majd megmondja. szánalmas.
2021. márc. 18. 22:18
 16/17 anonim válasza:

Utálom az ilyet.

Imátkozok magamban hogy aki mellém ül kussoljon. Rá se szoktam nézni.

Vettem magamnak gyűrűt hogy lekopjanak a dög szagű, retek fejű hódítók. Ha kérdezik, házas vagyok.

2021. márc. 19. 22:15
 17/17 anonim válasza:

Én örülnék neki, ha valaki beszélgetne velem tömegközlekedésen. Egyébként is személyes ismerkedés párti vagyok.


Egyszer a buszon beszélgetett egy velem korabeli srác, alakulhatott volna jól is a dolog, ha nem történik semmi kellemetlen dolog, amivel elvágta nálam magát...


Egy másik esetben olyan srác ült le hozzám, aki egyáltalán nem tetszett, és nyomult. Ez a helyzet nem szerencsés.


Iskolába menet meg volt olyan, hogy egy nálam fiatalabb kezdett el baromkodni a haverjaival, amibe engem is bevont, az mondjuk nagyon vicces volt.


Nem vagyok túl szociális, ezért még az is fel tudja dobni a napomat, ha egy idős kezd el velem társalogni. Gátlásos ember révén csak nagyon hosszú (több órás) út során lennék hajlandó beszélgetést kezdeményezni, de ha ezt más teszi, annak csak örülök.


16/l

2023. jan. 21. 19:49
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!