Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok szeret közületek...

Lányok szeret közületek valaki buszon,villamoson,vonaton,taxiban ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szoktatok arra gondolni hogy bárcsak odaülne mellétek egy fiú és beszélgetni akarna veletek?

2021. márc. 17. 01:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Én örülnék neki ha Makón a buszvégállomáson megszólítana egy lány és Budapestig beszélgetnénk.3 óra és 15 percet megy a busz Makótól Budapest Népligetig addig sokmindent megtudhatnánk egymásról.
2021. márc. 17. 01:46
 2/17 anonim válasza:
Na arra várhatsz :D de persze nincs kizárva, csak a lottó 5ösnek is több az esélye xd
2021. márc. 17. 02:35
 3/17 anonim válasza:
Puhapöcsök már .. csak diszkóba a fél kocsmát kiidva jön oda de csak dörgölőzni mert beszélni se tud már
2021. márc. 17. 05:15
 4/17 anonim válasza:
Vonaton lányként nagyon gyakran odaülök mások mellé arra a napi 17 perces utamra, de persze csak ha nincs máshol hely. Viszont szinte már imádkozok, hogy senki ne szóljon hozzám. Ha hosszabb ideig utaznék, és valaki elkezdene velem ismerkedni, na az a beszélgetés nem tartana sokáig.
2021. márc. 17. 06:41
 5/17 anonim válasza:
A lányok/nők egy része rendszeresen problémázik az ilyesmik miatt ("tömegközlekedésen nem ismerkedem, mert", "utcán nem ismerkedem, mert", "szórakozóhelyen nem ismerkedem, mert" stb.), utána meg sírnak, hogy "a mai férfiak miért nem kezdeményeznek". Én mondjuk férfiként odamentem vonaton is ahhoz, aki szimpatikus volt, kezdeményeztem buszmegállóban, beszélgettem buszon, sosem bunkón, sosem nyomulósan.
2021. márc. 17. 08:34
 6/17 anonim válasza:
#5 és volt értelme?
2021. márc. 17. 11:43
 7/17 A kérdező kommentje:
6 ha jól néz ki az 5-ös válaszoló biztos sikerült neki valami.
2021. márc. 17. 11:45
 8/17 anonim válasza:
#6: Háááát... :) A buszmegállóban megszólított lányról kiderült, hogy van barátja, de jól elbeszélgettünk, megtudtam, hogy egy hozzánk közeli faluban lakik, és ismerem a szüleit, meg az apai nagyszüleit (jó, hát ez még egyetemista koromban volt). Akit vonaton szólítottam meg, vele egyszer randiztunk, de eléggé flúgosnak bizonyult, és az összes általam megismert csaj közül ő alázott meg a legjobban az elutasítás mikéntjével.
2021. márc. 17. 11:50
 9/17 A kérdező kommentje:
8 tehát akkor nem jött össze a dolog:(
2021. márc. 17. 11:52
 10/17 anonim válasza:
#9: Nem. Igaz, a zakkant csaj esetében ezt annyira nem is sajnáltam. Amúgy egyszer a vonaton egy csaj jött oda, amikor már a peronon álltam leszálláshoz készülődve, abból egy rövid flörtféle lett, de ennyi. Végül is én azt mondom, hogy ha kellőképpen nyitott valaki, akkor szinte bárhol lehet ismerkedni.
2021. márc. 17. 11:59
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!