Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szenvedély beteg nőt keresek....

Szenvedély beteg nőt keresek. Valakinek van kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés

Eddig mindig lenéztek a függőségeim miatt (alkohol, gyógyszer), és azt mondták hogy nem akarnak olyannal lenni aki fél napjában le van szedálva. Ezért mindenképpen hozzám hasonló partnert szeretnék, még ha azelőtt mindegy is volt.

24F



2021. febr. 22. 19:15
 1/7 anonim válasza:
Rossz genetikát akartok tovabbadni?
2021. febr. 22. 19:21
 2/7 anonim válasza:
a szenvedély beteg meg a betegesen szenvedélyes nem ugyanazt jelenti.
2021. febr. 22. 19:22
 3/7 A kérdező kommentje:
Tényleg nem? Én nem tudom mi a különbség
2021. febr. 22. 19:40
 4/7 anonim válasza:
Én nem lennék veled. Gyógyszerfüggő voltam, leálltam. Ha azt kéne néznem, ahogy gyógyszerezel, nagyon hamar újrakezdeném..
2021. febr. 23. 03:38
 5/7 anonim válasza:
és neked miért lenne igényed egy olyan kapcsolatra, ahol egyikőtök sem "építi" a másikat?
2021. márc. 19. 18:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert akkor nem is ítélkeznénk. Azt vettem észre aki szinte tökéletes az nem bírja elfogadni a másikat
2021. márc. 19. 19:51
 7/7 anonim válasza:

Senki sem tökéletes. Szerintem akikre ezt mondod, azok rendben lehetnek magukkal és jó az önértékelésük, ezért használhatod ezt a jelzőt.

Mi elől menekülsz?

Szerintem keresd meg a választ, aztán valamilyen formában (pl pszichológus, Csernus könyvek) szedd össze magad.

Szerintem mindenkinek van bőven az ismerősi körében alkoholista, aki mondjuk kapcsolatban is él. Hidd el, semmire sem vezet, csak keserűséghez az egész.

Egy másik alkoholistával sem lenne rózsásabb a helyzet.

2021. márc. 19. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!