Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nagyon nyomulós lenne ha ezt...

Nagyon nyomulós lenne ha ezt tenném?

Figyelt kérdés

Már hat hónapja nagyon szimpatikus az utcánkban lakó fiú. Beszélgettünk és már találkoztunk is.Úgy érzem hogy egyhullámhosszon vagyunk. Mikor beszélgettem vele, nagyon kedves volt mert nagyon érdeklődött irántam , mikor elbucsuztunk még egy ölelést is kaptam tőle. De sajnos kiderült hogy barátnője van.Ami nagyon kikészített. Ezt persze tiszteletben tartom. A fiúról még egy fontos dolog az hogy zenész, nagyon sok zenéje van és nagyon tetszenek. Mikor találkoztunk, megmutattam az egyik róla készült rajzomat, ami a zenéjével kapcsolatos. Nagyon tetszett neki, aláírta nekem.

Most pedig készítettem egy újabb rajzot róla. Úgy voltam vele hogy karácsonyra adnám neki oda.. De azután jobban belegondoltam a dologba..és rajöttem hogy talán nem kéne, hisz barátnője van és ez már nagyon nyomulós. A rajz már kész van, nagyon szépen kidolgozott lett, 12 órát szántam rá. A lényeg hogy most nagyon nem tudom hogy ez nagyon gáz és nyomulós lenne tőlem. Kérlek mondjátok el őszintén.

A kettőnk kapcsolatáról még csak annyit hogy, párszor beszélgettünk messengeren, egyszer találkoztunk de akkor olyan voot mintha már két hónapja nagyon jó barátok lennénk. Szerintetek nyomulós lenne egy rajzot adni neki karácsonyra? Vagy mi mást tehetnék hogy legalább jó baráti kapcsolatba legyünk de mégse tűnjön nyomulósnak?

Kérlek őszintén mondjátok el.



2020. dec. 6. 09:41
1 2
 11/15 anonim válasza:
"rajöttem hogy talán nem kéne, hisz barátnője van és ez már nagyon nyomulós" - egyetértek
2020. dec. 6. 17:12
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Szerintem is szuper ajándék egy kis rajz, mert mégis sok időt szán rá az ember...de nem tudom hogy a fiú hogy tekíntene rá. Ha szabad megkérdeznem: te hány éves vagy? Köszönöm a válaszod :)
2020. dec. 6. 17:22
 13/15 A kérdező kommentje:
Az előzőt az utolsó előtti válaszolónak szántam, csak közbe írt valaki :"D
2020. dec. 6. 17:23
 14/15 anonim válasza:
Szerintem se annyira jó ötlet odaadni ezt karácsonyra. Szülinapjáig van még jó sok idő, addigra már lesztek szerintem annyira jóban, hogy ne legyen furi ajándékozni. Az meg hogy tiszteletben tartod a párkapcsolatát szép dolog tőled :) Van olyan, akinek semmi se szent és képes bekavarni mások életébe.
2020. dec. 6. 19:13
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat❤️ Végül úgy döntöttem hogy szülinapjára adom neki oda a rajzot. De addig még kell vele sokat beszéljek és ismerkedjek, de azt nem tudom hogy hogy. Mindenesetre köszönöm mindenkitől❤️ Remélem minden rendben lesz.
2020. dec. 6. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!