Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, mit csináljak? Ha tegnap egy fiú nagyon kiakadt, féltékeny volt és elkezdett velem flegmázni.

Figyelt kérdés
Most meg olyan fura, kérdeztem tőle hogy találkozunk-e és mondta hogy nem tudja még meg hasonló dolgok, eddig meg olyanokat mondott hogy várja már hogy találkozunk meg ilynek.

#mert azért azt sem szeretném #hogy azt higgye #hogy nyomulok rá.
2019. okt. 28. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket jobb elkerülni.
2019. okt. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja mit akar. Te tudod?
2019. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írd le konkrétan, mi történt?
2019. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az volt, hogy tegnap kimentem egyik fiú barátommal, és mondtam neki hogy vele vagyok, és utána elkezdett velem flegmazni, de csak azóta mióta mondtam neki hogy mi a helyzet. Ma viszont kérdeztem tőle hogy mi volt ez a tegnapi és mondta, hogy volt benne valami féltékenység, és ma kérdeztem tőle hogy jó lenne élőben is tisztázni és mondta hogy nem tudja hogy ráér-e még este
2019. okt. 28. 11:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem értem..

Kimentél, és mondtad hogy vele vagy? Mi?

2019. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pfuu ti,

A sztori az hogy van a kérdező aki kavar egy sráccal.A kérdező tegnap a haverjával ment el sétálni,és ezt elmondta a srácnak akivel kavar.A srác akivel kavar meg féltékeny lett és most flegmázik.

2019. okt. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!