Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Írhatok neki, vagy az nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írhatok neki, vagy az nagyon nyomulós lenne?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik, szerintem én is neki. Tegnap egész délután együtt voltunk (megkértem hogy segítsen a matekban) és nagyon sokat beszélgettünk, nem voltak kínos csendek meg ilyenek. Beszéltünk egy zenekarról amit ismerek és mondtam hogy majd facebbokon küldök neki linket a bandáról. Írhatok neki máris vagy nagyon nyomulós lenne? Nagyon szeretnék vele megint beszélgetni, csak rá gondolok egész nap. 17/L
2016. dec. 3. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Írjál. :)
2016. dec. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Qubi válasza:
100%
Írj nyugodtan, de ha a válaszai esetleg lerázósak akkor ne erőltesd.
2016. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Feltétlen írj!!!
2016. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor írok neki:)
2016. dec. 3. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Majd írd le mi volt :)

Ha kicsit lerázósnak tűnik, vagy csak pár szavakban válaszol, akkor hagyd békén. Ez az egyértelmű jele, hogy nem érdekled.

17/F

2016. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehogy írj!!!
2016. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!