Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem írhatok neki, mert különbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem írhatok neki, mert különben sosem találkozunk. De rettenetesen hiányzik. Mit tegyek? Mivel tereljem el a gondolataim? L

Figyelt kérdés

Egy fiúval két évig folyamatosan beszéltem a neten, rengeteget. Jobban ismer, mint bárki más, és nagyon kedvelem őt. Azonban fél éve csúnyán összevesztünk egy-két hétre,ugyanis szerinte nincs így értelme az egésznek, hiszen ő Amerikában lakik, én meg Magyarországon. Két év múlva nagyjából vissza fog ide költözni, de elegendő pénzt kell gyűjtsön meg ilyenek.

A lényeg, hogy azt mondta szeptembertől nem fog írni, mert nem nincs értelme a neten csinálni, rossz érzés neki, hogy nem találkozhatunk.

Szóval majd csak akkor ír, amikor idejön.

És most borzasztóan hiányzik. Asszem szeretem, ha neten keresztül lehet ilyet mondani.

Mit gondoltok, mit tehetnék?



2016. szept. 15. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Írd össze egy lapra miket szeretsz benne, miért hiányzik, történeteket eleveníts fel, ezt szedd pontokba. Majd szépen fogalmazd meg egy szövegbe és küld el neki, ha ő neki is hiányzol akkor megérti hogy mi a helyzet.
2016. szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontossan, ha nem érti még, akkor nem a te zsánered.
2016. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De megígértem neki, hogy nem írok, és ő se nekem.

Mindig betartja az ígéretét és lehet, hogy nem fog visszaírni. Csak akkor soha többet nem..

2016. szept. 15. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!