Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nagyon nyomulós lenne ha ezt...

Nagyon nyomulós lenne ha ezt tenném?

Figyelt kérdés

Már hat hónapja nagyon szimpatikus az utcánkban lakó fiú. Beszélgettünk és már találkoztunk is.Úgy érzem hogy egyhullámhosszon vagyunk. Mikor beszélgettem vele, nagyon kedves volt mert nagyon érdeklődött irántam , mikor elbucsuztunk még egy ölelést is kaptam tőle. De sajnos kiderült hogy barátnője van.Ami nagyon kikészített. Ezt persze tiszteletben tartom. A fiúról még egy fontos dolog az hogy zenész, nagyon sok zenéje van és nagyon tetszenek. Mikor találkoztunk, megmutattam az egyik róla készült rajzomat, ami a zenéjével kapcsolatos. Nagyon tetszett neki, aláírta nekem.

Most pedig készítettem egy újabb rajzot róla. Úgy voltam vele hogy karácsonyra adnám neki oda.. De azután jobban belegondoltam a dologba..és rajöttem hogy talán nem kéne, hisz barátnője van és ez már nagyon nyomulós. A rajz már kész van, nagyon szépen kidolgozott lett, 12 órát szántam rá. A lényeg hogy most nagyon nem tudom hogy ez nagyon gáz és nyomulós lenne tőlem. Kérlek mondjátok el őszintén.

A kettőnk kapcsolatáról még csak annyit hogy, párszor beszélgettünk messengeren, egyszer találkoztunk de akkor olyan voot mintha már két hónapja nagyon jó barátok lennénk. Szerintetek nyomulós lenne egy rajzot adni neki karácsonyra? Vagy mi mást tehetnék hogy legalább jó baráti kapcsolatba legyünk de mégse tűnjön nyomulósnak?

Kérlek őszintén mondjátok el.



2020. dec. 6. 09:41
1 2
 1/15 anonim válasza:

Vsz. ő benne lenne, zenészként tuti népszerű a lányoknál, és ezt biztos ki is használja. Te is csak egy trófea lennél.

Más kapcsolatába belerondítani a legaljasabb dolgok egyike.

Legyen önbecsülésed és tiszteld annyira a barátnőjét, hogy nem kavarsz be.

2020. dec. 6. 10:08
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem nem lennék egy trófea, amúgy is még a zenei karrierje elején van, csak egy éve ír zenéket és nem nem lennék trófea.
2020. dec. 6. 10:12
 3/15 anonim válasza:
Így hogy barátnője van, eléggé nyomulós lenne. Amúgy se vagytok annyira jóban, hogy indokolt lenne bármit is adni karácsonyra, alig ismeritek egymást. Szerintem tedd el a rajzot és max később odaadod neki, ha már kevésbé lenne fura. Beszélgess vele, azzal nincs gond, de amíg párkapcsolatban van, nem lenne jó ötlet átlépni a határt. Ha ő is úgy érzi, hogy milyen jó az összhang köztetek és szeretné veled megpróbálni inkább, akkor szakítson a barátnőjével és utána lehet.
2020. dec. 6. 10:33
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az utolsónak. ❤️❤️ És belegondolva igazad van. Mégegyszer köszönöm!
2020. dec. 6. 11:01
 5/15 anonim válasza:
nagyon szívesen :)
2020. dec. 6. 11:04
 6/15 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy márciusban lesz a szülinapja és addig még beszélek, ismerkedek vele, (természetesen úgy hogy nem lépem át a határt) Szóval addig beszélek vele és szülinapjára adom inkább oda, hogy addig is barátkozzak vele.
2020. dec. 6. 11:23
 7/15 anonim válasza:
Az már szerintem oké, ha baráti viszonyban lesztek és te amúgy is szoktál rajzolni, akkor már nem lenne fura, belefér a baráti gesztus kategóriába.
2020. dec. 6. 11:27
 8/15 anonim válasza:
Nem is ismered, te agyalágyult! 5 évesnek fog tartani ha erre rájön, úgyhogy hiába is erőlködsz! De legalább jól megtép a nője, ha nem egy ilyen szerencsétlen az is mint te!
2020. dec. 6. 11:40
 9/15 anonim válasza:

Utolsó válaszoló, mindig is kíváncsi voltam, az ilyenek mint te miért érzik magukat jobban ha másoknak jól megaszondják a tutit. Neked sosem tetszett senki? Nem tudom miért nem lehet értelmes ember módjára kommunikálni, neked sem esne jól egy ilyen válasz.

Én teljesen megértem a vívódásod kérdező, de valóban jobb lesz ha vársz a szülinapjáig. Minden esetre én szurkolok, hogy esetleg legyen majd belőle valami:)

2020. dec. 6. 12:24
 10/15 anonim válasza:
Én örülnék egy ilyen ajándéknak, szerintem nem lenne nyomulós :)
2020. dec. 6. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!