Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretnék beházasodni az...

Szeretnék beházasodni az egyik királyi családba(leginkább a dán, görög és angol királyi család jön szóba) van valami tippetek, hogy hogyan kéne?

Figyelt kérdés
Esetleg bármi kapcsolat, ha valaki ismer valakit, vagy tanácsokat szívesen fogadok! :))

2020. dec. 4. 22:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, tudom hogy vicces vagyok, de ez teljesen komoly. Lány vagyok, ha esetleg van bármi királyi családból származó fiú ismerősöd akkor megkoszonnem az elerhetoseget! Sajnos a nemesi családdal és a boardimg schoollal már elkestem, de a terv, hogy majd én megalapítom a saját nemesi vagy királyi családot, ezért kéne egy jó férj. Továbbra is szívesen fogadom a tanácsokat, akár itt akár privátban! :)
2020. dec. 5. 10:14
 12/14 anonim válasza:
jesszus. hány éves vagy? 12?
2020. dec. 5. 11:24
 13/14 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, szóval korban közelebbit keresnek, de őszintén bármelyik korosztaly jó!!!
2020. dec. 5. 18:54
 14/14 anonim válasza:

Az általad felsorolt királyi családban már szinte mindenki nős aki nem ők még gyerekek 😏


Szóval nincs értelme arra várnod hogy valamelyik elvállik mert mindegyik imádja a feleségét.


Nincs szabad préda a királyi családba szerintem talán afrikai királyi család pl. 😃

2020. dec. 6. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!