Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretnék beházasodni az...

Szeretnék beházasodni az egyik királyi családba(leginkább a dán, görög és angol királyi család jön szóba) van valami tippetek, hogy hogyan kéne?

Figyelt kérdés
Esetleg bármi kapcsolat, ha valaki ismer valakit, vagy tanácsokat szívesen fogadok! :))

2020. dec. 4. 22:44
1 2
 1/14 anonim válasza:
Jobb lesz ha elfelejted😂
2020. dec. 4. 22:50
 2/14 anonim válasza:
Hahaha, szólj, ha sikerült! 😂
2020. dec. 4. 23:10
 3/14 anonim válasza:
Legyél amerikai színésznő, mint Meghan, vagy színész, és nézz ki magadnak egy hercegnőt vagy herceget. Nem bonyolult :)
2020. dec. 4. 23:14
 4/14 anonim válasza:
Nézd meg a "The Crown"-t, hogy mi történt Dianával... rögtön elmegy majd a kedved ettől
2020. dec. 4. 23:31
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, tudom mire vallalkozom, de azért örülök a tanácsnak. Sajnos nem felejthetem el, mert valahogy muszáj megcsinalni, úgyhogy ha van bárkinek egyéb hasznos tippje, ne tartsa magaban;))
2020. dec. 4. 23:36
 6/14 anonim válasza:
És fiú vagy vagy lány?😂😂
2020. dec. 4. 23:45
 7/14 anonim válasza:

Nézd meg melyik családban van olyan akit szívesen randira hívnál.

Aztán lépj a tettek mezejére.

Hívd meg egy pizzára,bűvöld el

a személyiségeddel.

2020. dec. 5. 00:02
 8/14 anonim válasza:
Szerintem nem lehet olyan jó dolog egy átlagos embernek beházasodni egy királyi családba.
2020. dec. 5. 00:17
 9/14 anonim válasza:
vicces vagy. ezek a családok nem házasodnak akárkivel. minimum gazdag családból kéne lenned (ideális esetben nemesi), és valami vip boarding schoolba kellett volna járnod. ezek az emberek (a gyerekeikkel egyetemben) nem járnak akármilyen körökbe, ahhoz hogy egyáltalán találkozz velük, neked is ilyen körökben kéne mozognod. arra ne számíts hogy valamelyikőjük csak úgy leszólít az utcán, mert épp a buckingham palace mellett sétáltál.
2020. dec. 5. 00:32
 10/14 anonim válasza:

Kohn mondja a fiának:

Ábrahám 30 éves vagy, itt az ideje, hogy megnősülj és én valami állást keressek neked.

- Ki jönne hozzám, hiszen én nem nagyon ismerek senkit, nem értek semmihez - mondja a fia.

- Mit szólnál a Bill Gates lányához ?? - kérdi az öreg.

- Hááát.... Nem lenne rossz.....

Elballag az öreg a Bill Gateshez és azt mondja neki:

- Helló Bill! Mit szólnál hozzá, ha a fiam elvenné a lányodat feleségül?

- Na ne Kohn! Miért adnám oda? Ki a Te fiad - kérdezi.

- Hát Ő az Amerika Nemzeti Bank elnökhelyettese - feleli az Öreg.

- Hát lehet róla szó..... - vakarja a fejét Gates

Elballag az öreg az Amerikai Nemzeti Bank elnökéhez és mondja neki:

- Fel kellene venni a fiamat ide a bankba alelnöknek!

- Na nem, miért venném? Ki a maga fia? - kérdezi az elnök?

- Hát nem tudja? Ejnye.. Ő a Bill Gates veje....


Na, hát kb így.

2020. dec. 5. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!