Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, miért jobb egy külföld...

Lányok, miért jobb egy külföldi pasi?

Figyelt kérdés
Miért motiváló esetleg, ha olyat választottatok? Miben volt "jobb", mint a magyarok?
2020. nov. 10. 22:09
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Nem jobb, max egy éjszakára izgalmas egy fesztiválon, mert egzotikus, más.
2020. nov. 11. 16:25
 22/26 anonim válasza:

"ilyen hozzád hasonló nőt úgy dobnék ki"


Ebben csak az a "vicces", hogy az égvilágon semmit nem tudsz róla, még azt sem, hogy n vagy férfi vagyok, de már veszekedni akarsz!

2020. nov. 11. 16:39
 23/26 anonim válasza:

#20

Képzeld, én egyedülálló nő vagyok és magam fizetem a kiadásaim. Nekem meg nem kéne ilyen pasi, aki bejárónőnek és szakácsnak néz. Még szerencse, hogy nem illünk össze, és megint bebizonyosodott a döntésem helyessége, miszerint nem kell nekem pasi. Főleg amikor ilyen a választék.

2020. nov. 11. 16:54
 24/26 anonim válasza:
#22 nem veszekedek, csak véleményt nyilvánítottam. ha valakit megsértettem az őszinteségemmel, elnézést kérek tőle.
2020. nov. 11. 16:58
 25/26 anonim válasza:
Gondolom, nem jobb. Összehasonlítási alapom nincs, mert a külföldi férjem az első kapcsolatom is egyben. Jól elvoltam magyar srácokkal, de bizonyos okokból mindegyik barátzónába tett, pedig 1-2 felé nyitott voltam többre is. A férjemnek kellettem úgy, ahogy vagyok. Egyébként nem játszott szerepet a párválasztásban a külföldiség, a férjemet sem ezért választottam. Nem vagyok elvakult. Ugyanúgy látom az internacionális kapcsolatok hátrányait, mint az előnyeit.
2020. nov. 11. 18:34
 26/26 anonim válasza:

Ez a kérdés rossz kategóriában van.


Majd a helyes kategóriában válaszolok rá.

2020. nov. 13. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!