Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, miért jobb egy külföld...

Lányok, miért jobb egy külföldi pasi?

Figyelt kérdés
Miért motiváló esetleg, ha olyat választottatok? Miben volt "jobb", mint a magyarok?
2020. nov. 10. 22:09
1 2 3
 11/26 anonim válasza:

"#2: Hát rád rád is fér egy kis kultUráltság..."


Mondja egy olyan, aki még írni sem tud. Egyébként savanyú a szőlő?

2020. nov. 11. 06:43
 12/26 anonim válasza:
Hát én konkrétan azért kerestem külföldi partnert, mert el akartam menni Magyarországról.
2020. nov. 11. 07:46
 13/26 anonim válasza:
Nézd meg itt atöbbség - nem nök - válaszait, akkor rájössz:a magyarországi férfiakra jellemzö ez a nagyfokú nögyülölet meg lenézés, ez egyetlen nönek sem pozitív!
2020. nov. 11. 07:47
 14/26 anonim válasza:
13: igazad van, én már sokszor szégyellem magam, olyan undorítóakat írnak férfi társaim a nőkről. Nem csoda, ha küldföldre kacsintanak, ott megbecsülik őket. Köszönet az idióta magyar k*csögöknek.
2020. nov. 11. 12:21
 15/26 anonim válasza:
Persze, hiszen KÜLFÖLDÖN (itt áhítozó hangsúlyt képzelj el!) nem szexista a férfiak java, családon belüli erőszak sincs, stb... Persze! :)
2020. nov. 11. 12:44
 16/26 anonim válasza:

Én "külföldön" élek sok éve, de egyetlen fórumon sem találkoztam azzal a negatív hozzáállással a nökhoz, mint amit itt is tapasztalok minden nap.

Ha egy nö netán nem akar együttlenni egy csövessel vagy hasonlóan igénytelen, nem dolgozó "férfivel", akkor már ki akarja használni a férfiakat, csak a pénzre meg (azt azonban nem tudják megmagyarázni, miért kellene a nönek eltartani egy lúzert), fel vannak háborodva, ha nem fekzsenek le bárkivel, mert milyen dolog az, hogy a férfianak vannak "szükségleteik", a nök meg válogatnak és csak azokkal kezdenek valamit, aki tetszik nekik, stb.

Ez az, ami itt ismeretlen dolog, mindenki elfogadja, hogy az embereknek - nöknek is meg férfiaknak is - van, aki vonzó, és van, aki nem, ez utóbbi esetben meg nem kell magyarázkodni, hogy miért nem akaornak vele kapcsolatot.

A nöket itt nem anyagias állatoknak tartják, és nem használati tárgyaknak, hanem ugyanolyan embereknek, mint a férfiakat.


Persze, egy-egy ettöl eltérö eset van néha, de azok többsége is itt külföldinek számító emberekre - föleg Kelet-európára - jellemzö.


Szóval "nem szexista a férfiak java, családon belüli erőszak sincs" - ez csak úgy igaz, hoyg itt is elöfordul ilyen, csak az arányok mások, amíg MO-on ez a "normális, átlagos", itt ez a kivétel!

2020. nov. 11. 13:05
 17/26 anonim válasza:

#13 talán a férfiak megértőbbek lennének, ha a nők nem egész nap a telefonjukat nyomkodnák, ha tudnának főzni, stb. Minden héten körmöshöz járnak, megnézem akkora körmökkel mit dolgoznak, mert szerintem még kitörölni se tudják normálisan.

hát nekem ilyen nő nem is kell.

2020. nov. 11. 14:00
 18/26 anonim válasza:
17-es: nagy szerencséd van, mert ilyen hozzáállással egyetlen nö sem fog veled szóba állni, ezért nem kell döntened, hogy kell-e vagy sem, ugyanis TE NEM KELLESSZ NEKIK!!!
2020. nov. 11. 15:21
 19/26 anonim válasza:

Nem jobb, inkább csak más.

Lehet az angolt gyakorolni :)

2020. nov. 11. 16:01
 20/26 anonim válasza:
#18 kössz, de én inkább magamra költöm a pénzem, mint egy telefonfüggő lusta nőre és boldog vagyok, azt teszek, amit akarok és nem idegesít egy hisztis nő se. Megnyugodhatsz, ha kellenék is valakinek, akkor neki nagyon el kell rabolnia a szívem, hogy enyém legyen. de ilyen hozzád hasonló nőt úgy dobnék ki, hogy az is eszébe jut, hogy honnan jött.
2020. nov. 11. 16:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!