Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, miért jobb egy külföld...

Lányok, miért jobb egy külföldi pasi?

Figyelt kérdés
Miért motiváló esetleg, ha olyat választottatok? Miben volt "jobb", mint a magyarok?
2020. nov. 10. 22:09
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Nem értette amit anyám beszél hozzá. 😂😂
2020. nov. 10. 22:18
 2/26 anonim válasza:
Kultúráltabb, igényesebb, optimistább.
2020. nov. 10. 22:58
 3/26 anonim válasza:
#2: Hát rád rád is fér egy kis kultUráltság...
2020. nov. 10. 23:02
 4/26 anonim válasza:

Miért lenne "jobb"?

Magyarországon is van milliárdos, jóképű, humoros és intelligens férfi, míg Svájcban (vagy bárhol máshol is...) is akad csóró, igénytelen, stb.


Legfeljebb azért "motiváló", mert az egzotikum plusz izgalmat és érdeklődést vált ki.

2020. nov. 10. 23:02
 5/26 anonim válasza:
Semmiből nem jobb. Max izgalmasabb, masik orszag, masik nyelv, esetleg még kultúra is, nagy tervek, almodozas, ez bejon a noknek.
2020. nov. 11. 00:01
 6/26 anonim válasza:
Nem jobb. Előfordulhatnak nyelvi nehézségek akkor is ha mindketten beszéljük az angolt, és ami a legnagyobb hátrány, az az eltérő kultúra. Más szokások, más gyerekkori emlékek, más popkultúra. Pl egy magyarral nagyon jókat lehet röhögni a "belsős" magyar poénokon. Legyen az egy régi Mónika showból szedett kifejezés vagy akármi. Egy külföldivel nincs ilyen szintű "ős-kapcsolódás".
2020. nov. 11. 00:11
 7/26 anonim válasza:

Kinek mi. (Hadd szóljak hozzá férfiként, elnézést 😂 ) Kezdjük ott, hogy nem mindenkinek játszott szerepet a párválasztásban a másik nemzetisége, csak "úgy alakult". Aztán vannak a felszínes emberek, akiknek ez valóban csak "egzotikum" (az ilyen kapcsolatok nem is túl tartósak...)

Aztán az is előfordulhat, hogy valaki nem érzi magát otthon a sajátjai között, de egy másik kultúra képviselőivel jobban megérti magát. Nem kell ebben feltétlen rosszat látni.

2020. nov. 11. 00:45
 8/26 anonim válasza:
Általánosan nézve nem jobbak. De vannak külföldi egyének, akik jobbak, mint bizonyos magyar egyének.
2020. nov. 11. 01:22
 9/26 anonim válasza:
gazdagabb
2020. nov. 11. 01:34
 10/26 anonim válasza:

Az en ferjem nigeriai, olyat nem tudok irni, ami pozitivabb volt az ot megelozo magyar exeimhez kepest, ha konkretan az osszejovest nezzuk.

Viszont utana, az angolomat nagyon jol sikerult fejlesztenem, leven, hogy csak igy beszelunk. Illetve lett egy kisbabank, es mar regebben is mikor lattam egy felver babat facebookon, mindig elnezegettem a kepet tok sokat, hogy milyen kis szepek. A sors fintora, hogy aztan nekem is megszuletett a sajatom nem reg. Plusz tanultam is tole sok dolgot, Afrikarol teljesen mas kep el mar bennem, mint regen. (Sokkal pozitivabb.)

2020. nov. 11. 02:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!