Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok van az a szokás ugyebár...

Lányok van az a szokás ugyebár hogy egy srác úgy ír rá egy lányra hogy "Szia mizu?" és minden lány ezt mondja hogy ez egy sablonszöveg és minden lány utálja ha így írnak neki. Az lenne a kérdés hogy hogyan lenne "ideális" ráíni egy lányra?

Figyelt kérdés
Mit lehet ilyenkor mondani? Valaki már a sima sziátnak sem örül. Valami példákat esetleg? Normális válaszokat ha lehet!
2020. aug. 20. 21:23
 1/10 anonim válasza:
Szia :) Milyen volt a napod?
2020. aug. 20. 21:24
 2/10 anonim válasza:

Olyan dolgokat írj neki, amin el kell gondolkoznia.

Ha pl olyan helyen ismered meg, ahol ott vannak az érdeklődési körei akkor mondjuk azzal kapcsolatban tegyél fel kérdéseket.

Pl.;

Utazás:

Szia, melyik az a hely ahova most azonnal elutaznál, ha nem számítana a pénz?

Ha az érdeklődési köreiről nem tudsz semmit, akkor

szia, milyen napod volt?

Szia, mi az a dolog amire azonnal ugrassz?

Szia, ha lenne lehetőséged, akkor elutaznál az űrbe?

Szia, mi a legnagyobb célod az életben vagy 10 év múlva....?

Szia, ....

Remélem tudtam segíteni 🤗

2020. aug. 20. 21:42
 3/10 anonim válasza:

Szia, hogy telik a napod/estéd? Mi jót csináltál ma?

Történt veled ma valami különleges vagy vicces? Mi volt a legjobb dolog a mai napodban?

2020. aug. 20. 22:02
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jó választ :)
2020. aug. 20. 22:40
 5/10 anonim válasza:

2#


Ez sem jó, ez meg olyan mint valami interjúztatás.Kaptam már ezért a fejemre, hogy riporter vagyok?

35F

2020. aug. 21. 16:33
 6/10 anonim válasza:

#2 vagyok

Nem azt mondtam, hogy az összeset fel kell tenni csak példákat mondtam kezdetnek, ha feltennének nekem is ennyi kérdést én is furcsán néznék, ezekből szituációhoz illően egyet kiválaszt vagy ehhez hasonlót kitalál és leírja azt. Természetesen nem arra gondoltam, hogy az összeset leírja. Azért kezdtem az összes mondatot sziával.

2020. aug. 22. 15:57
 7/10 anonim válasza:

Ha úgy jelentkezel be, hogy Szia, hogy vagy? Hogy telt a napod? Mert tényleg érdekel hogy van, akkor a másik is úgy fogja érezni, hogy tiszteled.


Az a szia mizu egy nagy kalap szar, és tiszteletlen beköszönés is, én is utálom.

2020. aug. 22. 18:35
 8/10 anonim válasza:
Aha erre is azt mondja hogy sablonos.Mert napi 3x megkapja ezt, uncsi lehet.
2020. aug. 22. 18:55
 9/10 anonim válasza:

Badooztam egy ideig míg meg nem untam. A normál kérdésekre szinte senki nem valaszolt. Ellezdtem minden mindegy alapon tolni, két üziből lett beszélgetés.


Elegánsabb, lánynak, nőnek:

- Szia! Látom te is olyan sikerorientált vagy, mint én. 20 éve minden vágyam egy kettes Golf és 100 ezres fizetés volt az álmom. Az idén elértem.

Egyébként hogy telik a napod/heted/hétvégéd?


Bohókásabb, lazább csajra:

- Szia. Rettenetesen hasonlítasz a harmadik komoly barátnőmre. Eddig 2 volt.


Persze, ha valami konkrét kreativ szöveggel tudsz nyitni nyomatni kell azt, de annyira kevesen írnak vissza ilyen appokon, társkeresőkön,hogy sokszor nem éri meg a befektetett kreatívkodás. Ha szimpi az adatlapod és a képeid, nem azzal nyitsz hogy dugunk-e, akkore elvárhatnád hogy írjon, ha nem, akkor lépj tovább.

2020. aug. 22. 20:29
 10/10 anonim válasza:

Amúgy ne foglalkozz azzal mit írj, annyi bolond nő van...


Nekem kb 1 hete egy fiatal csaj nyomult a taxiba egész úton, majd a végén nyomja hogy írjak rá facen.

Azóta is válaszol...

Szóval tojd le, nem érdemes rendesnek lenned mert csak kib*sznak veled, jó tanács.

2020. aug. 22. 23:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!