Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit tennétek? Hová hívnátok el?

Mit tennétek? Hová hívnátok el?

Figyelt kérdés

Arról van szó. Van egy benzikutas kaszás csaj. Na most ő már régebben egyszer láttam 1 hónapja. Nagyon mosolygott rám. Hallottam a haveromtól megkérdeztem hány éves 20. Nagyon nézett engem.

Én épp 19 leszek. Tegnap épp beugrottam valamit vásárolni. Erre ő jött ki. A szemét néztrm egész végig csodálatosak. Jövő héten oda szeretnék menni. Többet beszélni? Esetleg elhívjam egy kávéra? A csaj nekem eléggé imponál.


2020. jún. 16. 06:27
 1/2 anonim válasza:

Ha már kaszás a csaj, akkor valami Halloween buliba vinném, de arra még várni kell.


Komolyra fordítva a szót, hívd el kávézni első randinak ez tökéletes.

Kérdezd meg hogy van, milyen a napja. Dicsérd meg a szemét, majd utána kérdezd meg hogy mikor végez, és lenne-e kedve elmenni valahova meginni egy kávét veled.

2020. jún. 16. 06:36
 2/2 anonim válasza:
ha komolyat akarsz tőle, akkor hívd el. Ha kalandot, akkor meg a személyzeti wc kulcsát kérd el és ott gyorsan túllesztek a dolgon. Drukkolok nektek, arik lehettek :)
2020. jún. 16. 07:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!