Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ez mennyire ciki 16 évesen?

Ez mennyire ciki 16 évesen?

Figyelt kérdés
Ha meglátok egy csajt aki megtetszik akkor 16 évesen nagyon ciki ha leszólítom? Tudom hogy ez felnőtteknél szokás de ilyen fiatalon is szokták mint én? Ha odamennék egy 16 éves csajhoz akkor mit reagálna, nyitott lenne?

2020. jún. 15. 16:45
1 2
 11/12 anonim válasza:

Nagyon is szokás ez tizenéveseknél, ahogy én látom, nálunk gyakori volt :) A felnőttek nem szoktak ilyen bátrak lenni, általában zárkózottak, ahhoz képest, amit tizenévesként te látsz ebből.

Komolyan, menj oda hozzá, készülj egy jó viccel, amit bármikor elsüthetsz, akár amikor látod, hogy esetleg nem jössz be neki. Ha most megtanulod, bátor vagy, akkor felnőttként ez karizmát, kisugárzást fog neked adni.

2020. aug. 10. 22:54
 12/12 anonim válasza:

"Nagyon is szokás ez tizenéveseknél, ahogy én látom, nálunk gyakori volt"

10 évvel ezelőtt lehet gyakori volt, azóta más világ van :)

2020. aug. 11. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!