Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ciki ha 23 évesen magányos...

Ciki ha 23 évesen magányos vagyok?

Figyelt kérdés
Mások ennyi idősen barátokkal buliznak, mennek ide oda. Én nekem meg nincs egyetlen barátom sem, sem párkapcsolatom. Elég nyomasztó néha így az élet. De azért nem unatkozom el vagyok egyedül is de azért időnként jól esne valaivel beszélgetni. Meg persze egy lányt szetetni.
2020. máj. 30. 23:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Egyáltalán nem gáz, csak tegyél ellene. Akár itt is tudsz beszélgetni emberekkel, én három emberrel is szoktam. És itt ráadásul anonim, ha nehezen megnyíló típus vagy. 18 éves lány vagyok, beszélgethetünk privátban, de van barátom.
2020. máj. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Persze, hogy nem ciki, de ha idáig nem tudtál ezen változtatni nagyon nehéz lesz.

Fogadj meg egy jó közhelyet: lépj ki a konfortzónádból. Már holnap.


Hogyan?


Menj ki az utcára és beszélgess emberekkel. Munkahelyen, szórakozóhelyen akárhol. Sose legyél otthon. Kint az élet rád talál majd. Nyugi.

2020. máj. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Első vagyok

A másodiknak is igaza van, ez lenne a legjobb. De ha ezt még nagyon távolinak érzed lehet az interneten is nyitni. De való életben sokkal hatékonyabb lesz.

2020. máj. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk én amúgy ezt, hogy "menj ki az utcára és beszélgess emberekkel" elvet sose értettem.

Kimegyek az utcára, meglátok egy szimpatikus embert aztán rátapadok, hogy "gyere má báttya dumáljunk má, hallod, naa, csak egy kicsiit, de ne hagyj itt kérleek, magányoos vagyok, akkor legalább egy cigit adjál már tesó, kell buszjegyre" vagy ezt így wtf. Én elég kellemetlenül érezném magam ha csak úgy leszólítanának idegenek az utcán :D


Én valamiért az internetes before treccs partit jobban preferáltam mint ezt az utcai barát koldulást :D

2020. máj. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

4

Jó, igaz a való életben való barátkozást is megfelelő környezetben kell érteni. Vannak külön ilyen rendezvények is. De egyébként én is az internetes beszélgetést preferálom, ahogy 1.válaszombam is írtam. Csak ott a lehet probléma ha a delikvens eltűnik, nem válaszol többet, vagy csak simán elhal a beszélgetés.

2020. máj. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#5 Természetesen igazad van és ez benne van a pakliban. Rengeteg emberrel kezdtem el beszélgetni én is interneten, abból egy ember van aki máig megmaradt, de ő nála én csodálatosabb embert nem ismerek. 5 éve ismerem, azóta találkoztunk is sokat és ami a legjobb, hogy 50 perc autóútra van tőlem ha nem autópályán megyek :)

Ha már sokból egy ilyen áldást ki fog az ember akkor már megérte azt mondom :) Természetesen nem mondom, hogy ez a barátság örökké ki fog tartani, mert egyetemre kerüléssel igencsak megváltozik az ember élete de sose tudni semmit. :)

Mindenesetre én csak ajánlani tudom a kérdezőnek. Egyébként engem lélekben nagyon megerősített ez a fajta barátkozás. Ráadásul tapasztalatokat is szereztem bőven, szóval tényleg csak azt tudom mondani, hogy "hajrá" :D

2020. máj. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

6

Igen, egyetértek veled én is ezt ajánlom :D

Örülök hogy találtál ilyen embert👍, én is találtam pár jó barátot.

2020. máj. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 Nagyon örülök neki, ezt jó olvasni. Becsüld meg őket, mert sajnos manapság nem jönnek könnyen igaz barátok. :)
2020. máj. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 évesen is magányos vagyok, szóval én nyertem bibibí! :P
2020. máj. 31. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%

2es vagyok és a 4esnek írom:


Igen, kellemetlen csak úgy idegenekkel beszélni az utcán, nagyon jól látod, de éppen ez a lényeg.

Túl kell lendülni a gátlásokon és egy átlagos embernek nem is ajánlom, de annak aki küzd a gátlásaival ennyi idősen ez segítség. Arra kell gondolni, hogy úgysem találkozol ezekkel az emberekkel soha többet, mit veszíthetsz. Nem kell, hogy a környezetedben kezdj bele ebbe, lehet távolabb kicsit. Másik kerület, falu, város és ott is egy eladó/kiszolgáló néni, bácsi. Vagy szórakozóhelyen egy lány, mindegy.


Lehet például egyetlen kérdés ami nem kapcsolódik a vásárláshoz, aztán kettő. A cél az, hogy már ne érezd kellemetlennek. Tudj úgy kezdeményezni bárkivel, hogy az már nem kínos hisz ők is csak emberek és akkor jöhet a következő lépés.


Az igazi kapcsolatok kialakítása. Például saját korosztály a környezetedben egy kiülős helyen.. Törzshelyek kialakítása, ahol megszokott időben mindig ott vagy. Ha szeretsz sportolni valamit, akkor akár olyan helyen.. és ott lesz a közös pontnak a sport. De ezer féle lehetőség van.


Én az internetet nem ajánlom, pont azért, mert nem személyes és könnyű gátlástalanul beszélni. Esetleg valami videochat, skype.. stb. kezdetnek nem lenne rossz, de 23 évesen már kevés idő van hosszú köröket futni. Neten pedig lassabb eljutni a személyes találkozóig.


Mindenesetre hajrá.

2020. máj. 31. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!