Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ez mennyire ciki 16 évesen?

Ez mennyire ciki 16 évesen?

Figyelt kérdés
Ha meglátok egy csajt aki megtetszik akkor 16 évesen nagyon ciki ha leszólítom? Tudom hogy ez felnőtteknél szokás de ilyen fiatalon is szokták mint én? Ha odamennék egy 16 éves csajhoz akkor mit reagálna, nyitott lenne?

2020. jún. 15. 16:45
A kérdező szavazást indított:
Igen, ciki
Nem, egyáltalán nem ciki
96 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:
Menj oda nyugodtan, legfeljebb elutasít, de jobban fogod érezni magad utána hogy volt bátorságod meglépni(manapság ritka az ilyesmi!)
2020. jún. 15. 17:14
 2/12 anonim válasza:
Nem ciki. Zárt világú, mindenre gyanakvó, bizalmatlan emberek mondják legfeljebb azt, hogy "ciki".
2020. jún. 15. 17:40
 3/12 anonim válasza:

Láthattad már, ha valaki odamegy az ellenkező nemből a másikhoz, akkor a barátai összesugdolóznak, és röhögcsélnek, esetleg rosszalló tekinteteket szórnak feléjük.


Na az nem azért van (általában), mert cikizés történik. Igazából szociális lények vagyunk, ez lenne az alap.

2020. jún. 15. 17:56
 4/12 anonim válasza:

Egyébként tényleg ciki az én szememben is ilyen kérdést kiírni, mivel amit kérdez, az totál alap dolog, és nem kellene cikinek lennie a szituációnak.


Igen, ide kérem a piroskéz-bombázást.

2020. jún. 16. 11:55
 5/12 anonim válasza:
Nem mindenki születik megnyerő extrovertált személyiségnek, ezért lehet, hogy neki, és másoknak ez nem alapvető dolog. Jó lenne végre elfogadni, hogy sokféle ember létezik, nem ti vagytok az "alaptípus".
2020. jún. 16. 13:30
 6/12 anonim válasza:
Nem feltétlenül ciki, de rögtön le fognak koptatni, ráadásul valószínűleg bunkón. Az pedig azért elég gáz tud lenni.
2020. jún. 16. 17:58
 7/12 anonim válasza:
Igazából elég idegesítő, hogy random emberek odamennek hozzád a hülyeségeikkel. Inkább olyan lánnyal ismerkedj, aki adott valami jelet, hogy szeretné, vagy akit más ismersz suliból vagy akárhonnan. Ez a "nem tudok róla semmit, de megtetszett a külseje" elég gáz.
2020. jún. 16. 19:49
 8/12 anonim válasza:

"Igazából elég idegesítő, hogy random emberek odamennek hozzád a hülyeségeikkel."


Neked, lehet. Egyébként meg nem az.

2020. jún. 16. 20:15
 9/12 anonim válasza:
#10 Bocs, nem tudtam, hogy te beszélsz az emberiség nevében. Legközelebb, ha majd érdekel mindenki véleménye, téged kérdezlek xD
2020. jún. 16. 23:35
 10/12 anonim válasza:
mindenképp lődd be a #heteroszexuális teget élőben is, ahogy kulcsszónak is tetted. Jobb tudatni, hogy nem vagy hombár.
2020. jún. 17. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!