Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kezdhetem azzal az ismerkedést...

Kezdhetem azzal az ismerkedést, hogy nem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok, és a 30-as korosztályban lévő férfiak már azért tudják, hogy szeretnének-e gyereket. Sajnos nekem nem lehet gyerekem, és az előző két kapcsolatom ráment erre. Sokan azt tanácsolták, hogy nem érdemes előre közölni már az első randin, mert aki majd igazán szeret, azzal megoldjuk. Ezt sajnos másképp látom, de való igaz, hogy el lehet ijeszteni egy férfit, ha már az első randin ilyet mondok. Nem feltétlen tervezek hosszú távra az illetővel, csak mert közlöm, hogy nem lehet gyerekem,de azt sem akarom, ha majd komolyabbra fordulna, akkor emiatt véget érjen. Nem tudom, mit csináljak. Ti mit tanácsoltok?

2020. jún. 15. 15:04
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Ne haragudj kedves Csillagutazó nevű felhasználó. A privát üzenetedet is megkaptam, de még mindig nem tudom, mivel érdemeltem ezt ki. Szívesen bemásolhatom ide akár az egész beszélgetésünket is az önsajnálatoddal, azzal, hogy egy-egy kérdésemre egy linkkel válaszolt, és még sorolhatnám. Végig tisztelettel beszéltem veled. És azt sem értem, hogy miért nem lehet nekem leírnod privát üzeneben, ha valami problémád van?
2020. jún. 15. 20:29
 22/26 anonim válasza:
Nekem sem lehet férfiként, így én ebből a megfontolásból olyan nőt szeretnék magam mellé, akinek nem lehet-, vagy nem akar. Ilyen hozzáállással szerintem szerencséd tudna lenni, mert a felek jobban megértenék egymással ezt a problémát.
2020. jún. 15. 21:04
 23/26 anonim válasza:
Mikor bemutatna a szüleinek, az előtt mondd el.
2020. jún. 16. 04:59
 24/26 anonim válasza:
Milyen bunkó pár ember a kérdezővel,nincs értelme ilyesmit sokáig magadnak tartani.Szerintem 3.randin próbáld felhozni a gyerek témát,ha szereti kérdezd meg,hogy adoptálásról mit gondol,ha meg nem akarsz gyereket,jelentsd ki.
2020. jún. 16. 14:01
 25/26 anonim válasza:
Szerintem nem gáz ezt akár az első randin tisztázni, persze nem direktben ezzel kezd a bemutatkozást, de ha úgy alakul, hogy 1-2 óra múlva mær a jővőbeni tervekről beszélgettek, akkor ne hallgasd el. Sok férfi nem akar gyereket (társkeresőknél van olyan, hogy ez már adatlapon szerepel), tehát ez simán lehet pozitív is. Azt meg gondold át, te nem is akarsz, vagy örökbefogadással szeretnéd-e majd megpróbálni, esetleg lombik esetedben megoldás-e, vagy összejönnél-e egy egyedülálló apával.
2020. jún. 16. 18:08
 26/26 anonim válasza:

Az a konkrét pasi valószínűleg nem volt teljesen százas.


Szerintem a 2-3-4. randin hozd fel. Nem kell nagy hacacáré, csak ennyi:

"Figyelj, valami fontosat meg kell osztanom veled. Még nem jöttek szóba a hosszútávú tervek, de jo ha tudod már most, nekem nem lehet gyerekem, ugyanis meddő vagyok."

2020. jún. 16. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!