Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kezdhetem azzal az ismerkedést...

Kezdhetem azzal az ismerkedést, hogy nem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok, és a 30-as korosztályban lévő férfiak már azért tudják, hogy szeretnének-e gyereket. Sajnos nekem nem lehet gyerekem, és az előző két kapcsolatom ráment erre. Sokan azt tanácsolták, hogy nem érdemes előre közölni már az első randin, mert aki majd igazán szeret, azzal megoldjuk. Ezt sajnos másképp látom, de való igaz, hogy el lehet ijeszteni egy férfit, ha már az első randin ilyet mondok. Nem feltétlen tervezek hosszú távra az illetővel, csak mert közlöm, hogy nem lehet gyerekem,de azt sem akarom, ha majd komolyabbra fordulna, akkor emiatt véget érjen. Nem tudom, mit csináljak. Ti mit tanácsoltok?

2020. jún. 15. 15:04
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Ne ezzel kezdd, de ha komolyabbra fordul, mindenképp közöld.
2020. jún. 15. 15:09
 2/26 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én elég lassan haladok egy kapcsolatban, minimum egy fél évre szükségem van ahhoz, hogy kijelenthessem, szeretem vagy sem. Sokaknál meg már hamarabb elsől, és az előző kapcsolatom is úgy ért véget, hogy közölte, miért nem mondtam ezt már az elején? Ezért is vagyok bizonytalan és kétségbeesett ezen a téren. Nem tudom, hogy lenne a legjobb. Nem látok bele a másik fejébe, pedig sokszor jól jönne :D
2020. jún. 15. 15:15
 3/26 anonim válasza:

Ne kezd ezzel. Első randin, az ismerkedés elején csak akkor mondanám el, ha pont szóba kerül. Pl. megkérdezi, hogy szeretnél-e gyereket.

Felesleges mindenkivel közölni. Lehet, hogy valakivel 1-2 randi után eleve nem is akarsz már találkozni. És nem a gyerek téma miatt, hanem mert annyira nem szimpatikus, nem illik hozzád.

2020. jún. 15. 15:15
 4/26 anonim válasza:
Pasiként mondom: semmiképp se. Tényleg elég mielőtt komolyra fordulna.
2020. jún. 15. 15:15
 5/26 anonim válasza:

Jó, ha az elején elmondod. De ne egy tök ismeretlennek egy randin :)

Ha már többet találkoztok, ha már ismered valamennyire, majd csak akkor. Meg eleve el sem tudom képzelni, hogy ha valaki komoly kapcsolatot akar, akkor ez ne kerüljön szóba. És nem évek után.

2020. jún. 15. 15:17
 6/26 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek mi az ideális idő? Egy hónap? Két hónap? Mikor érdemes szóba hozni, ha esetleg nem került addig szóba? Nem akarom, hogy megint időpocsékolásnak érezzék a velem eltöltött időt.
2020. jún. 15. 15:21
 7/26 anonim válasza:

Csak akkor ha szóba jön!

Addig felesleges.

Ha nem jön szóba valószínűleg vagy még nem tartotok ott, vagy nem akar gyereket nem érdekli a téma.

Nehezen tudom elképzelni, hogy valaki aki ennyi idős tervez családot és gyereket még csak fel se hozza a témát.

2020. jún. 15. 15:29
 8/26 A kérdező kommentje:
7-es válaszadó. Akkor én olyan férfiakar fogtam ki, akik velem nem voltak hajlandóak megbeszélni a témát. Elmondom a legutóbbi történetem. Másfél év után rákérdezett, hogy szoktam e nézni, hogy nem-e estem véletlen teherbe. Nemmel válaszoltam, és még mielőtt folytathattam volna, rákérdezett, hogy fogamzásgátlót szedek? Itt is nemmel válaszoltam, majd már szerintem sejtette, hogy nem tudok teherbe esni. Ugyanis egy jó ideje már nem védekeztünk, majd kiderült, hogy ő gyereket akart nekem csinálni, csak ezt nem beszélte velem át, hanem várta a csodát. Végül annyira kiborult, hogy rá sem ismertem. Szakított velem, majd tiltott mindenhonnan.
2020. jún. 15. 15:39
 9/26 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Ne ezzel kezdd, de ha szóba jön, jobb tiszta vizet önteni a pohárba. (Nálam pl nem lennék kizáró ok, mert én nem akarok gyereket, de mindenkinél más)
2020. jún. 15. 15:40
 10/26 anonim válasza:
Nem lenne*
2020. jún. 15. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!