Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kezdhetem azzal az ismerkedést...

Kezdhetem azzal az ismerkedést, hogy nem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok, és a 30-as korosztályban lévő férfiak már azért tudják, hogy szeretnének-e gyereket. Sajnos nekem nem lehet gyerekem, és az előző két kapcsolatom ráment erre. Sokan azt tanácsolták, hogy nem érdemes előre közölni már az első randin, mert aki majd igazán szeret, azzal megoldjuk. Ezt sajnos másképp látom, de való igaz, hogy el lehet ijeszteni egy férfit, ha már az első randin ilyet mondok. Nem feltétlen tervezek hosszú távra az illetővel, csak mert közlöm, hogy nem lehet gyerekem,de azt sem akarom, ha majd komolyabbra fordulna, akkor emiatt véget érjen. Nem tudom, mit csináljak. Ti mit tanácsoltok?

2020. jún. 15. 15:04
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
8: azért ha egy pár szexuális életet él, akkor megbeszélik, hogy védekeznek. Ha igen, hogyan. Ha nem, miért nem. Ez nem csak úgy kiderülni szokott véletlenül.
2020. jún. 15. 16:38
 12/26 anonim válasza:
Ez azért elég alapvető dolog szerintem, én az ilyesmit (tervezünk-e gyereket, ha igen, hogyan stb.) már az elején szeretem letisztázni. Nem szeretem fölöslegesen rabolni mások idejét, sem a sajátomat, és azt sem érzem túl jónak, ha már kezd kialakulni a kötődés, mire elmondom.
2020. jún. 15. 16:39
 13/26 A kérdező kommentje:
Akik azzal kapcsolatban írnak, hogy nem akarok e szexkapcsolatot, NEM. Azért, mert nem lehet gyerekem, már csak szexkapcsolatra vagyok jó?
2020. jún. 15. 16:53
 14/26 anonim válasza:
Én az elején elmondanám. Egy az, hogy nekem se rabolja feleslegesen az időmet egy pasi, és én sem az övét. Ha komolyan ismerkedek szerintem jó ilyeneket tisztázni. De ne úgy hogy Szia, Andi vagyok nem lehet gyerekem. Hanem egy kis beszélgetés után, ha szimpatikusak vagytok vagy a 2-3-4 randin.
2020. jún. 15. 17:07
 15/26 anonim válasza:

Második randin már beszélnék róla.

Én nem akarok szülni, és hamar megmondom.

Felesleges húzni, akkor még nem sérül senki

2020. jún. 15. 18:45
 16/26 anonim válasza:

Azért az szerintem eleve felelőtlenség és kicsit hihetetlen is hogy másfele évig nem jött szoba, hogy amúgy tű nem védekeztek.

Nem mondom, hogy nem történt meg, de egy normális pasinal nem kiderül, hogy gyereket akar csinálni, hanem elosszor is szoba jön a védekezés módja(itt legkésőbb már el is mondhatod) a védekezés abbahagyására pedig szinten közös döntés, hiszen annak az esetleges következménye (marmint nem nalad hanem ugy általában)tud hogy nalad nem) de közös felelősség!

2020. jún. 15. 18:46
 17/26 A kérdező kommentje:
Látom sokan kiakadtok ezen a védekezéses kérdésen, de mentségemre legyen mondva, hogy 14 éves korom óta tudom, hogy meddő vagyok, és a védekezés abbahagyása elsősorban azért volt, mert allergiás vagyok a gumira, a többi pedig nem került szóba, mert nekem annyira természetes, hogy nem lehet gyerekem. Néha elfeledkezek magamról.
2020. jún. 15. 19:05
 18/26 anonim válasza:

Én azon a véleményen vagyok, hogy közölnöd kéne az elején, hogy ne számítson rá, ha tényleg gyereket akar.


Én személy szerint olyan férfi vagyok, aki kifejezetten örülne egy meddő nőnek, mert egyáltalán nem akarok gyereket, utálom a gumit és őt se szívesen venném rá a fogamzásgátlóra, mert azért mégiscsak hormon...


Viszont aki akar, azzal szemben tisztességtelen, ha ezt elhallgatod. Főleg, ha amúgy is ilyen lassan haladós, komoly kapcsolat kereső típus vagy.

2020. jún. 15. 19:10
 19/26 A kérdező kommentje:
Kedves 19-es. Ne haragudj, de miért írsz ilyeneket? Nem is ismersz, ismeretlenül is sértő egy ismeretlenről ilyet mondani, plusz az ilyen megjegyzések csak téged minősítenek.
2020. jún. 15. 20:23
 20/26 anonim válasza:
Előbb beszéltünk veled de kiderül rólad hagy használhatatlan vagy egy senki...
2020. jún. 15. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!