Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szoktátok szivatni a lányokat?

Szoktátok szivatni a lányokat?

Figyelt kérdés

Gondolom úgyis le lesz tiltva a kérdés, de nem érdekel kiírom.

20 éves vagyok és egész eddigi életemben szivattak a lányok.Beszólogattak a külsőm miatt, akárhányszor és akárkinél próbálkoztam mindig lepattintottak.Most, hogy elkezdtem változatni a külsőmön(elkezdtem edzeni 1 éve), már szinte minden nap bejelöl legalább egy lány és többségük rám is ír.De most visszakapnak mindent.Most én jövök.Multkor az egyik csajjal már éppen találkoztam volna, megbeszéltük, hogy elmegyek érte már el is készülődött és amikor kérdezte, hogy hol vagyok, akkor tiltottam le😂😂.Az azelőtti meg nem jött be és az autóba mondtam neki, hogy ne haragudj, de közbejött egy fontos dolog és 5 perc után otthagytam, majd utana le is tiltottam.Ha nekik szabad, akkor nekem is.Én olyan típus vagyok, aki mindent visszaad.Jót is rosszat is.


tegnapelőtt 17:37
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
#20 Egy szóval sem mondtam, hogy nem undorító a sima ghostolás is. És azt sem, hogy ne lennének, akik élvezik mások kínzását. Itt van példának rögtön a kérdező. Az a különbség, hogy valaki ezt élvezi, valaki nem. Akik élvezik, azok a szörnyetegek. Ennél jobban nem tudom elmagyarázni.
tegnap 09:30
 22/26 anonim válasza:
21: Lehet a kérdezőnek baja van, mert bántották a múltban, de te is ugyanúgy segítségre szorulsz, úgyhogy kezet foghattok. Nekem volt gáz a válaszaidat olvasnom.
tegnap 09:37
 23/26 anonim válasza:
#22 Pff, és mégis miért szorulnék segítségre, azt meg tudnád magyarázni? Vagy csak kifogytál az érvekből és úgy gondoltad, hogy ha megpróbálod belémtörölni a lábad, attól majd igazad lesz? Kezdem érteni a kérdező iránt táplált erős szimpátiádat.
tegnap 09:40
 24/26 anonim válasza:

23

Szerintem szerezz perspektívát a szörnyetegekről, az nem itt kezdődik.


Olvasd vissza a válaszaid, lekezelően beszélsz mindenkivel, azt akarod, hogy csak neked legyen igazad. Mintha örülnél, hogy valakinek beszólhatsz, mert jobb vagy nála.


De itt én be is fejeztem, ennek semmi értelme.

tegnap 09:44
 25/26 anonim válasza:

#23 Ó, de, pontosan itt kezdődik. És nagyon jó szót használtál: "kezdődik".


És akkor én is befejeztem.

tegnap 09:46
 26/26 anonim válasza:
23: Nem érzek szimpátiát a kérdező iránt, sem pedig irántaf. 24 leírta a gondolataimat úgy is.
tegnap 09:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!