Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szoktátok szivatni a lányokat?

Szoktátok szivatni a lányokat?

Figyelt kérdés

Gondolom úgyis le lesz tiltva a kérdés, de nem érdekel kiírom.

20 éves vagyok és egész eddigi életemben szivattak a lányok.Beszólogattak a külsőm miatt, akárhányszor és akárkinél próbálkoztam mindig lepattintottak.Most, hogy elkezdtem változatni a külsőmön(elkezdtem edzeni 1 éve), már szinte minden nap bejelöl legalább egy lány és többségük rám is ír.De most visszakapnak mindent.Most én jövök.Multkor az egyik csajjal már éppen találkoztam volna, megbeszéltük, hogy elmegyek érte már el is készülődött és amikor kérdezte, hogy hol vagyok, akkor tiltottam le😂😂.Az azelőtti meg nem jött be és az autóba mondtam neki, hogy ne haragudj, de közbejött egy fontos dolog és 5 perc után otthagytam, majd utana le is tiltottam.Ha nekik szabad, akkor nekem is.Én olyan típus vagyok, aki mindent visszaad.Jót is rosszat is.


tegnapelőtt 17:37
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Eddig nem voltam ilyen ők tették ilyenné.Tehát mi alapján érdemeltem meg kedves utolsó válaszoló?És mégegyszer megkérdezem nekik szabad nekem nem?Akkor hogy van ez?Tipikus papucsok vagytok, mosni is ti szoktatok?
tegnapelőtt 20:03
 12/26 anonim válasza:

"Eddig nem voltam ilyen ők tették ilyenné."


. Nem, nem ők, hanem más nők.


"Tehát mi alapján érdemeltem meg kedves utolsó válaszoló?"


. Az, hogy ezt hozta ki belőled a dolog, azt mutatja, hogy Te sem vagy jobb náluk, valahol megbújt benned mindig is ez a személyiségjegy. Sőt: Te megtapasztaltad, milyen a másik oldalon lenni, mégis megteszed.

Pont olyan vagy, mint abban a filmben, amikor néhány periférián lévő tini elrabolja a bullykat, és kínozzák őket. Tanulság? Ha ők lettek volna a bullyk helyében, pont ugyanúgy tettek volna, csak nem volt meg rá a lehetőségük. Te is pont ilyen vagy.


"És mégegyszer megkérdezem nekik szabad nekem nem?Akkor hogy van ez?"


. Ez már szánalmas. Senki nem mondta, hogy nekik szabad.

És még egyszer: ezek az ők, nem azok az ők. Az szimpla szexizmus, hogy Te az összes nőt egybe mosod.


"Tipikus papucsok vagytok, mosni is ti szoktatok?"


. Hú, azért vannak nálad gondok. Talán mosni, házi munkát elvégezni már papucs dolog, Mr. "Vissza az 50-es éveket!"?

tegnapelőtt 20:24
 13/26 anonim válasza:

#11 Az, hogy te ilyen lettél, az a te döntésed volt. Kizárólag téged terhel ezért a felelősség, ahogy a tetteidért is. Azzal, hogy a saját felelősségedet megpróbálod másokra tolni, láthatod te is, hogy senkit nem tudsz átverni.


Az, hogy te képes vagy arra, amit művelsz, sőt élvezettel tölt el, eléggé pszichopátiás működésre utal. Ez pedig te vagy, nem lehet valakiből pszichopatát csinálni, mert valaki vagy az, vagy nem az. Te a rossz élményeidet - amik egyébként nemtől függetlenül mindenkit érnek az életben - valami hazug pajzsként próbálod magad elé tartani, mert nem akarod látni, hogy magadtól vagy szörnyeteg.


Arról nem is beszélve, hogy sokakat ennél jóval több és súlyosabb bántalmazások, traumák érnek már akár egész gyerekkorukban is, mégsem válnak ilyen érzéketlen rohadékká. Szóval mennyire kell gyengének lenned ahhoz, hogy neked néhány ismerkedős pofáraesés elég legyen ehhez?

tegnapelőtt 21:31
 14/26 anonim válasza:

Sosem tennék ilyet.

Érző lények nem tudnék ártani másoknak.

tegnapelőtt 22:14
 15/26 anonim válasza:
megadod instád?merre laksz?
tegnapelőtt 23:17
 16/26 anonim válasza:

13

Azért ennyitől még nem lesz szörnyeteg...


Viszont azt tudjuk, hogy jó büdös lehet, mivel ugye mosni papucs szokás :)

tegnap 00:56
 17/26 anonim válasza:
#16 Hát szerintem aki mások kínzásában leli örömét, az szörnyeteg.
tegnap 05:05
 18/26 anonim válasza:

17

Ez sima ghostolás, ha szerinted ettől szörnyeteg valaki, akkor az emberiség jelentős része az.

tegnap 09:18
 19/26 anonim válasza:
#18 Ez nem sima ghostolás, mivel a kérdező ezt az élvezetért csinálja. A sima ghostolás nem azért történik, mert bele akarsz taposni a másik lelkébe és főleg nem örömködsz rajta később, hogy milyen jól megszívattad az illetőt. Ha neked ezt jelenti a ghostolás, akkor a te fejedben is bajok vannak.
tegnap 09:21
 20/26 anonim válasza:

19

Nem, szerintem a sima ghostolás is undorító. Viszont nem tudom elhinni, hogy ne lenne sok ember aki élvezi. Különben miért csinálnák ennyien?

tegnap 09:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!