Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szoktátok szivatni a lányokat?

Szoktátok szivatni a lányokat?

Figyelt kérdés

Gondolom úgyis le lesz tiltva a kérdés, de nem érdekel kiírom.

20 éves vagyok és egész eddigi életemben szivattak a lányok.Beszólogattak a külsőm miatt, akárhányszor és akárkinél próbálkoztam mindig lepattintottak.Most, hogy elkezdtem változatni a külsőmön(elkezdtem edzeni 1 éve), már szinte minden nap bejelöl legalább egy lány és többségük rám is ír.De most visszakapnak mindent.Most én jövök.Multkor az egyik csajjal már éppen találkoztam volna, megbeszéltük, hogy elmegyek érte már el is készülődött és amikor kérdezte, hogy hol vagyok, akkor tiltottam le😂😂.Az azelőtti meg nem jött be és az autóba mondtam neki, hogy ne haragudj, de közbejött egy fontos dolog és 5 perc után otthagytam, majd utana le is tiltottam.Ha nekik szabad, akkor nekem is.Én olyan típus vagyok, aki mindent visszaad.Jót is rosszat is.


tegnapelőtt 17:37
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Csak nem annak adod vissza, aki veled is ilyen volt, hanem másnak. Szimplán egy paraszt vagy.
tegnapelőtt 17:51
 2/26 anonim válasza:

Csak ezzel nem azokkal szúrsz ki akik ganék voltak veled, hanem random csajokkal akik lehet amúgy tök normálisak lennének.

Persze a sérelmeid értem, engem sem vettek komolyan amíg nem dolgoztam magamon.

Azt is tudom, hogy most ez jó, élvezed a helyzetet, jó irányító pozícióban lenni, viszont ne vakítson el a bosszúvágy, még belefér a játszadozás, csak nehogy úgy járj, hogy addig csinálod amíg a személyed részévé nem válik ez az egész és később már akkor sem tudod levetni amikor már ki szeretnél szállni.


Rohadtul kellemetlen úgy kapcsolatban élni a későbbiek folyamán , hogy nem tudsz elköteleződni, mivel úgy is mindig volt másik, nem tartott semmi sokáig vagy egyáltalán nem is volt semmi csak fűzted őket.


Nem kioktatni akarlak, csak gondoltam jobb tanulni más szopórollereiből, mint neked is végigjárni ugyan ezt az utat.

tegnapelőtt 17:52
 3/26 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm és amúgy megértem, amit írsz.Igen nem tagadom nagyon jó erzes.Ha az ember folyamatosan csak a rosszat tapasztal egy adott szituációban, most ez esetben a lányokkal kapcsolatban, akkor szerintem egyáltalán nem kell csodálkozni, ha az ember ilyenné válik.Mert ilyenné teszik!!!
tegnapelőtt 18:21
 4/26 anonim válasza:
Igaz történet
tegnapelőtt 18:47
 5/26 A kérdező kommentje:
Ja, volt pár ilyen pszichopata a történelemben
tegnapelőtt 18:48
 6/26 anonim válasza:
tegnapelőtt 18:51
 7/26 RottenHamurger válasza:

Nem, mert én férfi vagyok és nem egy kisfiú.

Nekem az okoz örömet, ha a játékot végigviszem és én nyerek.

Te még azelőtt felboritod az asztalt, hogy ténylegesen nyertél is volna valamit..

Tipikusan, mint azok a gyerekek, akik ha vesztésre állnak, akkor kiverik a hisztit / felborítják a társast és így sose derül ki, hogy ő a vesztes 😉

tegnapelőtt 18:57
 8/26 anonim válasza:
Még mindig komplexusos vagy, ha így folytatod sosem lesz normális kapcsolatod. Értem én, hogy megbántottak, sérült az egód, de ezzel nem leszel előrébb emberileg sem.
tegnapelőtt 19:16
 9/26 anonim válasza:
Ebben az a legszebb, hogy valójában a letiltott csajokkal teszel jót azzal, hogy megkíméled őket sajátmagadtól. Csak így tovább! Minden nőnek jobb lesz nélküled, ezt elhiheted!
tegnapelőtt 19:25
 10/26 anonim válasza:

"Igen nem tagadom nagyon jó erzes."


. Ezzel igazolod, hogy megérdemelted, amit eddig az élettől kaptál.

Most sütkérezel a dicsőségben, de egyszer vége, azok a lányok találnak normális férfit, Te kiöregszel ebből... a többit el tudjuk képzelni.

tegnapelőtt 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!